Airmax Internet Nowosiedlice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Nowosiedlice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nowosiedlice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nowosiedlice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oleśnicki.

światłowód Nowosiedlice

Airmax Światłowód Nowosiedlice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Nowosiedlice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Nowosiedlice. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych korzyści w formie: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Nowosiedlice, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Nowosiedlice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie