Airmax Internet Mieczków: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Mieczków - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mieczków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mieczków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat średzki.

światłowód Mieczków

Airmax Światłowód Mieczków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mieczków.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Mieczków. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli może zająć wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mieczków, szybko można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Mieczków
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie