Airmax Internet Trzebnik: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Trzebnik - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Trzebnik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Trzebnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat dzierżoniowski.

światłowód Trzebnik

Airmax Światłowód Trzebnik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Trzebnik.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Trzebnik. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w postaci: braku kabli (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Trzebnik, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Trzebnik
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie