Airmax Internet Rzędzina: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Rzędzina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rzędzina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rzędzina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

światłowód Rzędzina

Airmax Światłowód Rzędzina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Rzędzina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Rzędzina. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych korzyści w formie: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Rzędzina, z łatwością podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Rzędzina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie