Airmax Internet Kostrzyca: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kostrzyca - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kostrzyca i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kostrzyca, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat karkonoski.

światłowód Kostrzyca

Airmax Światłowód Kostrzyca bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kostrzyca.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Kostrzyca. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kostrzyca, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Kostrzyca
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie