Airmax Internet Cisów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Cisów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Cisów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Cisów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wałbrzyski.

światłowód Cisów

Airmax Światłowód Cisów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Cisów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Cisów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w formie: braku kabli (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawienie kabla może trwać sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Cisów, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Cisów
image/svg+xml
internet Cisów

Airmax Internet Cisów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie