Airmax Internet Wąwolnica: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wąwolnica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wąwolnica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wąwolnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzeliński.

światłowód Wąwolnica

Airmax Światłowód Wąwolnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wąwolnica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wąwolnica. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów w postaci: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania może zająć wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wąwolnica, szybko można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Wąwolnica
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie