Airmax Internet Lwowska - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Lwowska - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lwowska i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lwowska, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat strzelecki.

światłowód Lwowska

Airmax Światłowód Lwowska bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lwowska.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Lwowska. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lwowska, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Lwowska
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie