Airmax Internet Wyskok: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wyskok - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wyskok i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wyskok, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat złotoryjski.

światłowód Wyskok

Airmax Światłowód Wyskok bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wyskok.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wyskok. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskiwanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), niesamowitych szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu sieci kabli zwyczajnie nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania na ogół trwa sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wyskok, bez problemu podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Interesującym rozwiązaniem także opcja Internetu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Wyskok
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie