Airmax Internet Bąków - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Bąków - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bąków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bąków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat brzeski.

światłowód Bąków

Airmax Światłowód Bąków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bąków.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Bąków. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych zalet w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bąków, łatwo można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Bąków
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie