Airmax Internet Polków: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Polków - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Polków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Polków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat zduńskowolski.

światłowód Polków

Airmax Światłowód Polków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Polków.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Polków. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), rewelacyjnych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Polków, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Polków
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie