Airmax Internet Kruszowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kruszowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kruszowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kruszowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat oleśnicki.

światłowód Kruszowice

Airmax Światłowód Kruszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kruszowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kruszowice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści w formie: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kruszowice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Kruszowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie