Airmax Internet Karpniki: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Karpniki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Karpniki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Karpniki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat karkonoski.

światłowód Karpniki

Airmax Światłowód Karpniki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Karpniki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Karpniki. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zaskakujących prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Karpniki, szybko można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Karpniki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie