Airmax Internet Surowina - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Surowina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Surowina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Surowina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat opolski.

światłowód Surowina

Airmax Światłowód Surowina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Surowina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Surowina. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawa kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Surowina, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Surowina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie