Airmax Internet Pielgrzymowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Pielgrzymowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pielgrzymowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pielgrzymowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat namysłowski.

światłowód Pielgrzymowice

Airmax Światłowód Pielgrzymowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pielgrzymowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Pielgrzymowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber plątaniny kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania często zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pielgrzymowice, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Pielgrzymowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie