Airmax Internet Częstocice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Częstocice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Częstocice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Częstocice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat strzeliński.

światłowód Częstocice

Airmax Światłowód Częstocice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Częstocice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Częstocice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Częstocice, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Częstocice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie