Airmax Internet Chobanin: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Chobanin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chobanin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chobanin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wieruszowski.

światłowód Chobanin

Airmax Światłowód Chobanin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Chobanin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Chobanin. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe profity pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku tego Internetu infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że serwis przewodów na ogół trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Chobanin, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Chobanin
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie