Airmax Internet Gosławice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Gosławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gosławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gosławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat średzki.

światłowód Gosławice

Airmax Światłowód Gosławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gosławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Gosławice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gosławice, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Gosławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie