Airmax Internet Trzeboszowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Trzeboszowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Trzeboszowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Trzeboszowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Trzeboszowice

Airmax Światłowód Trzeboszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Trzeboszowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Trzeboszowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości w postaci: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku technologii tej infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Trzeboszowice, szybko i łatwo podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Trzeboszowice
image/svg+xml
internet Trzeboszowice

Airmax Internet Trzeboszowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie