Airmax Internet Kokanin - dostawca supernowoczesnych połączeń światłowodowych i bezprzewodowych dla domów, przedsiębiorstw, instytucji oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Internet Kokanin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kokanin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kokanin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kaliski.

światłowód Kokanin

Airmax Światłowód Kokanin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kokanin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kokanin. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity pod postacią: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kokanin, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Kokanin
image/svg+xml
internet Kokanin

Airmax Internet Kokanin i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie