Airmax Internet Jaworów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jaworów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jaworów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jaworów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat strzeliński.

światłowód Jaworów

Airmax Światłowód Jaworów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jaworów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jaworów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia osiągnięcie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe profity pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku tego Internetu okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawa przewodu na ogół trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jaworów, szybko podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Jaworów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie