Airmax Internet Kalno: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kalno - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kalno i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kalno, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat świdnicki.

światłowód Kalno

Airmax Światłowód Kalno bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kalno.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Kalno. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe wartości w formie: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kalno, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Kalno
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie