Airmax Internet Zacharzyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Zacharzyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zacharzyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zacharzyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

światłowód Zacharzyce

Airmax Światłowód Zacharzyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zacharzyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Zacharzyce. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także wartość dodaną w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zacharzyce, łatwo podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Zacharzyce
image/svg+xml
internet Zacharzyce

Airmax Internet Zacharzyce i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie