Airmax Internet Józefków - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Józefków - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Józefków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Józefków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat namysłowski.

światłowód Józefków

Airmax Światłowód Józefków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Józefków.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Józefków. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych korzyści pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku światłowodu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Józefków, łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Józefków
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie