Airmax Internet Łubnice: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Łubnice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Łubnice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Łubnice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wieruszowski.

światłowód Łubnice

Airmax Światłowód Łubnice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Łubnice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Łubnice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Łubnice, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Łubnice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie