O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Nysa - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nysa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nysa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

Sylwetka marki plus rozpiętości działalności przedsiębiorstwa Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności profesjonalność, nie tylko miejscowość Nysa nieustannie poddaje próbie solidność naszych usług, sprawdza nas całe województwo opolskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Nysa - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci + popularne multimedia

Airmax światłowodowy to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych multimediów, jak np. TV w sieci – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji sumiennie przeczytać regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez granic - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload lub download plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla rodziny oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Nysa. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Regulice Czarnolas Nowy Świętów Piechocice Goszowice Ogonów Makowice Lipowa Hanuszów Biała Nyska Grądy Okopy Siestrzechowice Gryzów Malerzowice Małe Białowieża Przydroże Wielkie Paczków Śmieciak Mroczkowa Myszowice Pleśnica Łambinowice Ścinawa Nyska Głębinów Skorochów Głuchołazy Bielice Jasienica Górna Lasocice Niesiebędowice Jasienica Dolna Sławniowice Gościce Hajduki Rynarcice Wilamowa Goświnowice Strobice Meszno Buków Kamienica Starowice Stara Jamka Stary Grodków Konradowa Charbielin Nowy Las Bednary Smolice Broniszowice Biskupów Reńska Wieś Domaszkowice Suszkowice Ratnowice Burgrabice Janowa Siedlec Radzikowice Ulanowice Goraszowice Stary Paczków Jędrzychów Rączka Wierzbięcice Wierzbie Markowice Rzymkowice Ścinawa Mała Biechów Iława Jarnołtów Lisie Kąty Kałków Sarnowice Sadurczyce Nadziejów Jodłów Unikowice Konradów Ligota Wielka Skoroszyce Piotrowice Nyskie Wójcice Sękowice Kuźnica Ligocka Chróścina Chałupki Lasowice Prusinowice Drogoszów Bodzanów Trzeboszowice Dobrzyków Węża Puszyna Ulianówka Nowaki Kępnica Gierałcice Włostowa Maciejowice Niwnica Wyszków Śląski Korzekwice Nysa Nieradowice Ścibórz Brzeziny Przechód Wierzbno Budzieszowice Kuropas Koperniki Korfantów Pakosławice Lubiatów Kwiatków Podkamień Smolarnia Kubice Sidzina Bykowice Otmuchów Pniewie Śliwice Rysiowice Kijów Frydrychów Ujeździec Sowin Mańkowice Wielkie Łąki Morów

W przeciągu niespełna kilkunastu lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego zjawiskiem na tyle powszednim, że ciężko w dzisiejszej rzeczywistości nawet wyobrazić sobie edukację i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przekazywanie rozmaitych rzeczy oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Nysa. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań użytkownika i od uruchomionej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich jedynym w swoim rodzaju oczekiwaniom. To dlatego polecamy poznać naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim szybki i trafny dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – również dla miejscowości Nysa. Ponadto zyskujesz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u zaufanych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Nysa. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bezkonkurencyjnej przepustowości, a ponadto TV przez Internet i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - w cenie usługi. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują dodatkowo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą również liczyć na nieodpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie