Airmax Internet Mikolin - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Mikolin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mikolin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mikolin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat brzeski.

światłowód Mikolin

Airmax Światłowód Mikolin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mikolin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Mikolin. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości porównywalnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a przecież naprawienie okablowania zwykle trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mikolin, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Mikolin
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie