Airmax Internet Boguchwałów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Boguchwałów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Boguchwałów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Boguchwałów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat głubczycki.

światłowód Boguchwałów

Airmax Światłowód Boguchwałów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Boguchwałów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Boguchwałów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Boguchwałów, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Boguchwałów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie