Airmax Internet Ostroszowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ostroszowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ostroszowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ostroszowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat dzierżoniowski.

światłowód Ostroszowice

Airmax Światłowód Ostroszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ostroszowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ostroszowice. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych zalet pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ostroszowice, szybko i łatwo podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Ostroszowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie