Airmax Internet Wilkszyn: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wilkszyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wilkszyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wilkszyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat średzki.

światłowód Wilkszyn

Airmax Światłowód Wilkszyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wilkszyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wilkszyn. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe zalety w postaci: braku przewodów (nie szpeci budynku i posesji), niesamowitych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może trwać sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wilkszyn, szybko i łatwo podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Wilkszyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie