Airmax Internet Bukowna: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Bukowna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bukowna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bukowna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat lubiński.

światłowód Bukowna

Airmax Światłowód Bukowna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bukowna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Bukowna. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wartość dodaną w formie: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bukowna, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Bukowna
image/svg+xml
internet Bukowna

Airmax Internet Bukowna i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie