Airmax Internet Zamienice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Zamienice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zamienice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zamienice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat legnicki.

światłowód Zamienice

Airmax Światłowód Zamienice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zamienice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Zamienice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe profity w postaci: braku kabli (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnych prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku tego Internetu infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że naprawienie przewodów na ogół trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zamienice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Zamienice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie