O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Duszniki-Zdrój

AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Duszniki-Zdrój.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Duszniki-Zdrój, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Charakterystyka marki i skali działania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Duszniki-Zdrój stale poddaje próbie jakość naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Duszniki-Zdrój - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy daje także możliwość korzystania z różnych multimediów, jak np. TV przez Internet – w wielu pakietach do wyboru.

Internet TV możesz kupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zakupem usługi zawsze przeczytać regulamin danego serwisu. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Duszniki-Zdrój. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Raszków Dolnik Kudowa-Zdrój Kłodzko Jaszkowa Górna Pasterka Dworki Złotno Ratno Dolne Boboszów Górzna Radochów Bożków Radków Mszaniec Rzędzina Nagodzice Nowy Miłków Ruszowice Sowina Kamieniec Chocieszów Batorów Mielnik Marcinów Przygórze Domaszków Nowa Wieś Bytkowice Długopole Zdrój Szalejów Górny Jaszkowa Dolna Lądek-Zdrój Długopole Górne Szczytna Ołdrzychowice Kłodzkie Roszyce Świerki Dalków Marianówka Wilkanów Ławica Smereczyna Potoczek Muszyn Starków Topolice Bystrzyca Kłodzka Dolina Słoszów Wolibórz Skowronki Stara Bystrzyca Stary Wielisław Trzebieszowice Ścinawka Górna Kamieńczyk Stary Waliszów Jugów Suszyna Nowa Łomnica Roztoki Borek Dzikowiec Szklarka Nowy Dzikowiec Polanica-Zdrój Zabłocie Stara Łomnica Międzylesie Pławnica Sokolica Jaworek Krajanów Krosnowice Sokolec Wolany Ścinawka Średnia Gołogłowy Michałowice Niwa Żelazno Nowa Ruda - Słupiec Korytów Ponikwa Pisary Włodowice Duszniki-Zdrój Szklarnia Gorzanów Mikowice Gajnik Ścinawka Dolna

W przeciągu minionej dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla świata zjawiskiem na tyle powszechnym, że ciężko teraz nawet wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest ciągła komunikacja z bliskimi, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie pasji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Duszniki-Zdrój. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich specjalnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje użytkownikowi szybki i trafny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – również dla miejscowości Duszniki-Zdrój. Ponadto zapewniamy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u wszystkich dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Duszniki-Zdrój. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto telewizję internetową i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w standardzie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie