Jakie proponujemy rodzaje zestawów?

Zestaw I. Nanostation Loco. Pracuje w standardzie 802.11a - 5 GHz:

Zestaw pracujący w pasmie 5GHz, zalecany jest dla klientów większych miejscowości. Dostępne są dwa rodzaje zestawów pracujących w standardzie 802.11a (5GHz).

Router jest urządzeniem hermetycznie zainstalowanym przy antenie zewnętrznej, dzięki temu przewód antenowy posiada minimalną długość, minimalizując tłumienie, co zapewnia sygnał o bardzo dużej mocy.

Celem podłączenia dodatkowych komputerów niezbędne jest kolejne urządzenie (schemat poniżej):

Zestaw II. NanoBridge M5

Zestaw pracujący w pasmie 5GHz. Zapewnia zasięg na bardzo dużych odległościach. Umożliwia pracę w technologii MIMO 300Mb. Urządzenie NanoBridge M5 22 również posiada wbudowany w antenę router, dzięki któremu można udostępnić internet na wiele komputerów i urządzeń (np. telefon komórkowy, tablet, telewizor typu 'smart').

Zestaw III. NanoBridge M5 + ultraszybki router WIFI 300Mb

Zestaw składa się z urządzenia NanoBridge M5 22 jak w Zestawie II oraz ultraszybkiego (300Mb) routera bezprzewodowego do rozsyłania sygnału bezprzewodowego w domu lub biurze. Dzięki takiej kombinacji możliwa jest wygodna, bezprzewodowa praca z internetem o najwyższej szybkości i parametrach.

Zestaw IV. NanoBeam M5 1Gbit + ultraszybki router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit

Dla szybkich taryf powyżej 100Mbit wymagany jest zestaw z urządzeniem NanoBeam M5 25, które posiada port sieciowy o przepustowości 1 Gb. Zasilacz Power over Ethernet również wyposażony jest w porty o gigabitowej przepustowości. Dzięki routerowi bezprzewodowemu z portami 1 Gb (zarówno LAN jak i WAN), oraz z prędkością sieci bezprzewodowej 300Mbit możliwa jest praca z najwyższymi prędkościami.

Zestaw V. PowerBeam M5 1Gbit + ultraszybki router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit

Ultraszybki zestaw 6 Gbit, z maksymalną prędkością pracy sieci bezprzewodowej 6 Gbit umożliwia osiąganie zawrotnie prędkości Internetu.