O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wilczyce

AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wilczyce.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wilczyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Rys formatu jak też zasięgu działalności usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna profesjonalność, nie tylko miejscowość Wilczyce ciągle poddaje próbie solidność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Wilczyce - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja internetowa na żywo i rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja internetowa na żywo – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie kupisz za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu uważnie poznać warunki wybranego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, otrzymujesz ultraszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Bez problemu działa w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Internetem Airmax w miejscowości Wilczyce. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Chrzanów Pustków Żurawski Krajków Szczepankowice Świątniki Stary Zamek Solna Biestrzyków Michałowice Wrocław (Krzyki) Gniechowice Wilczków Krobielowice Suchy Dwór Żerniki Wrocławskie Cieszyce Zacharzyce Chrząstawa Wielka Rzeplin Mokry Dwór Maniów Wielki Mirków Mokronos Górny Winna Góra Piława Sobótka Wilkowice Popowice Piotrówek Wilczyce Księginice Małe Ślęza Ręków Mnichowice Przezdrowice Wojkowice Wrocław (Psie Pole) Borzygniew Jaszkotle Komorowice Milejowice Wrocław (Muchobór) Magnice Łukaszowice Szczodre Kamieniec Wrocławski Galowice Wrocław (Klecina) Zabrodzie Dzikowa Kilianów Jaksonów Mokronos Dolny Ratowice Kamionna Domanice Nowa Wieś Wrocławska Krzyków Żerniki Małe Turów Długołęka Mietków Ozorzyce Wrocław Wawrzeńczyce Maniów Mały Nadolice Małe Owsianka Żerniki Wielkie Jeszkowice Wojnarowice Różaniec Bielany Wrocławskie Czernica Glinica Zybiszów Wilczkowice Księginice Chwałów Chrząstawa Mała Strzeganowice Maniów Wrocław (Fabryczna) Nasławice Pełcznica Biskupice Kuklice Janówek Wieściszów Mleczna Żórawina Mirosławice Nowa Wieś Kącka Wysoka Kozłów Radwanice Proszkowice Wrocław (Leśnica) Królikowice Strzegomiany Domaszczyn Strachów Gajków Damianowice Kiełczów Wojtkowice Kąty Wrocławskie Jezierzyce Wielkie Szukalice Bratowice Jordanów Śląski Milin Mędłów Domasław Szymanów Krzyżowice Wierzbice Iwiny Smolec Polakowice Wszemiłowice Wojnowice Krzeptów Rogów Sobócki Żerzuszyce Kunów Małuszów Pustków Wilczkowski Pożarzyce Bogusławice Zagródki Tyniec Mały Nadolice Wielkie Stróża Kobierzyce Ujów Cesarzowice

W trakcie zaledwie dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego człowieka czymś do tego stopnia codziennym, że bardzo trudno obecnie chociażby wyobrazić sobie biznes bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest permanentna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie kwalifikacji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Wilczyce. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od pracującej infrastruktury sieciowej. Na ogół osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka forma łączności może sprostać ich unikatowym preferencjom. Z tego powodu warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax gwarantuje klientom sprawny i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Wilczyce. Dodatkowo zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u czołowych przedstawicieli.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Wilczyce. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także programy telewizyjne online oraz telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - bezkosztowo. Możesz rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują w pakiecie publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie