2019-07-18 13:58 [x]
24°C
36 %
1013 hPa
2.1 m/s
0 °

Sieć Airmax ma zaszczyt zademonstrować publiczności kolejną jak również wzbudzającą duże zainteresowanie odsłonę z widokiem online na kolejny jak również przyciągający uwagę kadr.

Poznaj całą Ziemię, dzięki kamerom na żywo

Kamery na żywo umieszczane są w wielu ciekawych miejscach na całej Ziemi, pokazując obraz w czasie rzeczywistym. Lokowane są zarówno w często zwiedzanych miastach, jak również w regionach niedostępnych dla zwiedzających. Dzięki kamerom na żywo, bez ruszania się z mieszkania, nie płacąc ani złotówki, możesz przez 24h 7 dni w tygodniu obserwować warunki atmosferyczne, codzienne życie tubylców, sytuację na drodze czy naturę – niemalże we wszystkich regionach świata.

Jeśli planujesz na przykład wyjechać nad morze, kamery na żywo pomogą Ci w zorganizowaniu udanego urlopu. Kilkoma kliknięciami sprawdzisz czy jest ładna pogoda, możliwość przejazdu autem przez wybrany kurort, liczbę osób na plaży czy zakaz lub możliwość kąpieli w morzu. Jeżeli natomiast marzysz o wyjeździe na stok zimą, kamery na żywo zainstalowane w górskich miasteczkach pokażą Ci aktualne warunki na trasach. Dzięki temu, nie zmarnujesz cennego czasu ani oszczędności na wyprawę do znanego ośrodka narciarskiego, gdy warunki na trasach nie będą sprzyjać narciarzom czy snowboardzistom.

Kamery na żywo pozwalają odkryć wszystkie zakątki świata bez wychodzenia z domu. Gwarantują zdecydowanie inne wrażenia niż na przykład oglądanie grafik w Internecie czy przeglądanie klasycznych przewodników. Oglądający naprawdę czuje, jakby znalazł się w danej lokalizacji. To cudowne rozwiązanie, gdy z powodów finansowych czy innych nie możemy odwiedzić atrakcyjnych rejonów świata.

Warto dodać, że niektóre platformy z kamerami na żywo gwarantują nie tylko widok, ale również wyświetlają rozmaite informacje o odwiedzanym miejscu, np. o aktualnej godzinie albo o temperaturze i sile wiatru.

Wybierz miejscowość i przekonaj się, co się akurat tam dzieje.