Ratusz Strzelin - kamera panorama

Sieć Airmax pragnie pokazać publiczności kolejną a także bardzo interesującą odsłonę z widokiem online na kolejny a także przyciągający uwagę kadr.

Eksploruj całą Ziemię, dzięki kamerkom na żywo

Kamerki na żywo umieszczane są w wielu interesujących lokalizacjach na całej Ziemi, generując widok w czasie rzeczywistym. Są instalowane zarówno w uwielbianych przez turystów miejscowościach, jak również w regionach niedostępnych dla zwiedzających. Dzięki kamerkom na żywo, bez ruszania się z mieszkania, bez żadnych opłat, możemy przez 24h 7 dni w tygodniu sprawdzać warunki atmosferyczne, normalne zachowania tubylców, sytuację na drodze oraz naturę – niemalże we wszystkich regionach świata.

Jeżeli planujesz na przykład wyjechać nad Bałtyk, kamerki na żywo pomogą Ci w zorganizowaniu długowyczekiwanego urlopu. Kilkoma kliknięciami sprawdzisz czy pogoda sprzyja Twoim planom, korki w wybranym kurorcie, liczbę osób na plaży czy zakaz lub możliwość kąpieli w morzu. Jeśli natomiast chcesz wybrać się na narty lub deskę, kamerki na żywo zainstalowane w górskich miasteczkach pozwolą Ci sprawdzić aktualne warunki pogodowe. Dzięki temu, nie zmarnujesz cennego czasu ani oszczędności na wyjazd do znanego kurortu narciarskiego, gdy warunki na trasach nie będą sprzyjać szusom.

Kamerki na żywo pozwalają eksplorować wszystkie zakątki świata bez wychodzenia z domu. Gwarantują zdecydowanie inne odczucia niż na przykład przeglądanie zdjęć w Internecie czy przeglądanie klasycznych przewodników. Użytkownik naprawdę czuje, jakby znalazł się w danej lokalizacji. To idealne rozwiązanie, gdy z powodów finansowych czy innych nie możesz odwiedzić upatrzonych rejonów świata.

Warto dodać, że wybrane strony z kamerkami na żywo gwarantują nie tylko widok, ale także wyświetlają przeróżne dane o odwiedzanym miejscu, na przykład o aktualnej godzinie albo o pogodzie.

Wybierz miejscowość i przekonaj się, co się teraz tam dzieje.