2019-07-18 13:17 [x]
23°C
45 %
1016 hPa
1.48 m/s
346 °

Airmax Streaming ma zaszczyt zapoznać wszystkim użytkownikom sieci nowiutką także mocno lubianą scenerie z obrazem bezpośrednim na nowiutki także interesujący widok live.

Odkrywaj cały świat, dzięki kamerom internetowym

Kamery internetowe instalowane są w wielu różnych ciekawych miejscach na całej planecie, dostarczając obraz w czasie rzeczywistym. Umieszczane są zarówno w dużych miastach, jak również w rejonach niedostępnych dla ludzi. Dzięki kamerom internetowym, bez wychodzenia z domu, nieodpłatnie, możesz przez cały dzień i całą noc badać pogodę, codzienne życie mieszkańców i turystów, natężenie ruchu czy faunę i florę – praktycznie we wszystkich rejonach świata.

Jeśli planujesz np. udać się nad morze, kamery internetowe okażą się bardzo pomocne w przygotowaniu planu zgodnego z oczekiwaniami wyjazdu. Wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić jaka jest pogoda, natężenie ruchu w wybranym kurorcie, liczbę plażowiczów czy możliwość pływania. Jeżeli natomiast planujesz rodzinny wypad na narty lub snowboard, kamery internetowe ulokowane w górskich miastach pokażą Ci aktualne warunki panujące na stoku. W efekcie, nie zmarnujesz urlopu ani budżetu na wyprawę do drogiego ośrodka narciarskiego, gdy warunki na trasie nie będą sprzyjać bezpiecznym czy komfortowym zjazdom.

Kamery internetowe pozwalają zobaczyć cały glob bez wyjeżdżania z mieszkania. Zapewniają całkowicie inne emocje niż przykładowo oglądanie obrazów w wyszukiwarce Google czy oglądanie tradycyjnych przewodników. Wirtualny podróżnik faktycznie czuje, jakby znajdował się w danym mieście. To rewelacyjne rozwiązanie, gdy ze względów finansowych albo innych nie możemy wybrać się do atrakcyjnych obszarów świata.

Warto wiedzieć, że niektóre strony www z kamerami internetowymi przekazują nie tylko sam obraz, ale również przekazują pomocne informacje o oglądanym miejscu, np. o aktualnym czasie lub o temperaturze i prędkości wiatru.

Wybierz lokalizację i zobacz, co się właśnie tam dzieje.