Ratusz Strzelin - kamera panorama

Sieć Airmax pragnie przedstawić publiczności kolejną oraz często oglądaną odsłonę z obrazem online na kolejny oraz przyciągający uwagę kadr.

Eksploruj całą kulę ziemską, dzięki kamerkom na żywo

Kamerki na żywo umieszczane są w bardzo wielu interesujących lokalizacjach na całej planecie, wyświetlając widok w czasie rzeczywistym. Są instalowane zarówno w znanych miejscowościach, jak również w miejscach nieskażonych cywilizacją. Dzięki kamerkom na żywo, bez wychodzenia z domu, bez żadnych opłat, możemy przez 24h 7 dni w tygodniu podglądać pogodę, normalne zachowania tubylców, przejezdność dróg oraz naturę – praktycznie we wszystkich rejonach świata.

Jeżeli planujesz np. pojechać nad Bałtyk, kamerki na żywo pomogą Ci w zorganizowaniu niezapomnianego urlopu. Wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić czy pogoda sprzyja Twoim planom, zakorkowanie kurortu, liczbę osób na plaży czy bezpieczeństwo pływania w morzu. Jeśli natomiast planujesz wypad na narty, kamerki na żywo znajdujące się w górskich obszarach pozwolą Ci sprawdzić aktualne warunki narciarskie. W efekcie, nie zmarnujesz bezcennego czasu ani budżetu na wyjazd do drogiego kurortu narciarskiego, gdy warunki na stoku nie będą sprzyjać przyjemnej jeździe.

Kamerki na żywo pozwalają eksplorować różne państwa i miasta świata bez wychodzenia z mieszkania. Zapewniają zdecydowanie inne przeżycia niż przykładowo przeglądanie fotek w Internecie czy przeglądanie tradycyjnych przewodników. Internauta faktycznie czuje, jakby znajdował się w danej lokalizacji. To idealne rozwiązanie, gdy ze względów finansowych czy innych nie możesz odwiedzić upatrzonych państw i miast.

Warto wiedzieć, że wybrane serwisy z kamerkami na żywo wyświetlają nie tylko widok, ale także wyświetlają różne dane o eksplorowanym miejscu, na przykład o aktualnym czasie lub o temperaturze.

Wybierz lokalizację i zobacz, co się w tym momencie tam dzieje.