Jak zostać użytkownikiem AirMAX?

1. Jakie trzeba spełnić warunki techniczne?

Należy sprawdzić, czy Państwa miejscowość objęta jest zasięgiem sieci AirMAX.

2. Jakie urządzenia są wymagane do podłączenia się do sieci AirMAX?

Wymagane urządzenia muszą pracować w technologii 5GHz MIMO, zalecany model urządzenia firmy UBIQUITI to Nano Bridge M5 lub Nano Station LOCO M5

Dla taryf powyżej 100Mbit przeznaczone jest urządzenie NanoBeam M5 25, z portem sieciowym Gigabit Ethernet.

3. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Urządzenia dostępowe, instrukcje w języku polskim, zestawienie cen łącz oraz przykładowe negocjowalne treści umowne zostaną Państwu dostarczone przez kuriera DPD w terminie jednego do dwóch dni po złożeniu zamówienia.

4. Przykładowa instrukcja instalacji.

Przykładowe instrukcje instalacji oraz przykładowe negocjowalne treści umowne znajdą Państwo w dziale Pomoc.

5. Kiedy i w jakim trybie oraz na jakich zasadach podpisuje się umowę? Kiedy i na jakich zasadach przebiega aktywacja?

Umowy nie podpisują Państwo od razu, lecz dopiero po otrzymaniu, zainstalowaniu, aktywacji i bezpłatnym dwu tygodniowym okresie testowym. Po otrzymaniu i zainstalowaniu zestawu wg załączonej instrukcji, należy dokonać aktywacji telefonicznej.

Aktywacja polega na telefonicznym (kontakt z firmą AirMAX) i podaniu danych osobowych oraz potrzebnych numerów aktywacyjnych, które znajdą Państwo posługując się załączoną instrukcją.

Od momentu aktywacji rozpoczyna się BEZPŁATNY co najmniej 14-dniowy w pełni negocjowalny okres testowy, i dopiero po zakończeniu tego okresu mogą Państwo podpisać umowę, zaznaczamy, iż dostępne dla Państwa przykładowe negocjowalne treści umowne w zależności od Państwa zainteresowań, aktywności życiowej w tym rodzinnej czy zawodowej bądź każdej innej, indywidualnych potrzeb, indywidualnych oczekiwań, indywidualnych upodobań są w pełni negocjowalne w granicach obowiązującego prawa, stąd też każda z umów zawarta pomiędzy naszą firmą a Państwem posiada zapisy wynegocjowane co do każdej jej kwestii, w przeciwnym razie obie strony byłyby narażone na zupełnie niepotrzebne nieporozumienia, którym zawsze warto, a wręcz należy zawczasu zapobiegać.