O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

AirMAX Internet Opinie Klientów

Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c
46-020 Opole

Strona internetowa firmy:
airmax.pl

Telefon do biura: 71 717 05 30

4.60/5.00 - ilość ocen: 27
Robert

Światłowód posiadam trzy tygodnie. Śmiga rewelacyjnie na laptopie jak na telefonach dobrej klasy wyniki ponad normę. Osobiście jestem zadowolony a w mieszkaniu do wi-fi podłączone mam 7 sprzętów jak dekodery telefony czy laptopy. Nie widzę powodów do narzekania. Bardzo dobra opcja, która w pełni rozwiązuje problem braku dostępu do netu po kablu. Z tego co mi wiadomo znajomi również są zadowoleni z usług od Airmaxa.

Robert

Przesyłka z zestawem Cambox dotarła do mnie bez problemów. Stwierdzam, że rzeczywiście podłączenie kamery jest bajecznie proste. Po wykonaniu instrukcji pisemnej stream ruszył bez problemów. Kamera zapewnia ostry i wyraźny obraz, również w słabych warunkach oświetleniowych, a obraz o parametrach HD.

Tomasz C

Wykonuję realizacje przyłączy telekomunikacyjnych na zlecenie firm i przedsiębiorstw na terenie woj. dolnośląskiego. Operatora Airmax polecam ze względu na bardzo dobre pokrycie tego terenu, docierają z szybkim internetem nawet tam, gdzie nie ma innych dostawców. Kolejnym atutem są błyskawiczne realizacje, liczone w dniach, a nie miesiącach, przy pełnym wsparciu technicznym. Do tego internet działa po prostu stabilnie. Jest bezawaryjny, a to jest po prostu krytyczne, gdyż każda godzina bez internetu to nieraz może być przestój całego biznesu. Dzięki współpracy z Airmax mogę budować swoją dobrą reputację przy okazji wdrożeń u moich Klientów.

Ireneusz

Rekomenduję Airmax dla łącz dla biznesu, również większych firm z zapotrzebowaniem na profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne. Doskonały kontakt i możliwość doprowadzenia łącz w ekspresowym tempie nawet do najbardziej niedostępnych dla innych operatorów lokalizacji. Możliwość elastycznej negocjacji warunków umowy. Super dostosowanie do potrzeb klienta. Jedno z najlepszych na rynku SLA. Niezawodna komunikacja. Całodobowy nadzór nad siecią. Zerowy poziom utraty pakietów i bardzo niskie opóźnienia transmisji.

Krzysztof

Jest to niezawodny dostawca sieci, z którego korzystam od wielu lat. Zawsze po zakończeniu umowy analizuję rynek, i niezmiennie ten operator internetu posiada najlepszą ofertę w stosunku jakości do ceny. Przede wszystkim najważniejsza jest dla mnie sprawdzona przez lata bezawaryjność i niezawodność.

Konrad

Fajny, stabilny, szybki internet bez limitów. Względnie tanio. Negocjowalne warunki, różne opcje do wyboru. Serdecznie polecam wszystkim znajomym.

Marcin

Dziś każda firma obowiązkowo powinna mieć dostęp do internetu. Wg aktualnych standardów sieć jest podstawą do płacenia rachunków, reklamy, i komunikacji pomiędzy pracownikami firmy oraz łączności z klientami. Airmax jest jednym z tych operatorów, którzy oferują świetne warunki (realizacja przyłącza, SLA) i korzystne ceny. Oferuje pakiety dostosowane do potrzeb firmy. Możemy skorzystać z oferty VPN i połączyć placówki i oddziały w kraju i za granicą. Do tego hosting w pakiecie za 0 (strona www, baza danych, poczta). Wybrałem Airmax, i praca jest jeszcze bardziej przyjemna.
Jerzy

Mogę potwierdzić pozytywne opinie. Cieszę się szybkim internetem i nielimitowanym transferem na najlepszym, europejskim poziomie. Fantastyczna usługa, polecam wszystkim znajomym.
Wioletta

Rozpoczęłam współpracę z siecią Airmax kilka miesięcy temu, prowadzę m.in. swojego VLOG-a, dostęp do internetu poprzez Airmax sprawdza się doskonale, szczególnie szybkość wysyłania spełnia moje oczekiwania, u konkurencji miałam z tym sporo problemów, polecam operatora Airmax szczególnie vlogerom!

Trader

Posiadam łącze w www.airmax.pl od 5 miesięcy, łącze spełnia wszelkie moje oczekiwania, przede wszystkim nie ma żadnych limitów danych, w domu oglądamy na 4 tabletach wieczorami różne programy, filmy online, muzyka i nie musimy się stresować,że skończy się limit, z czym wcześniej był problem z polsacie cyfrowym. Ale kolejna bardzo ważna rzecz to sterowanie inteligentnymi funkcjami domu, dzięki zewnętrznemu adresowi ip bez blokady portów, sterowanie bramami roletami, światłami i podgląd kamer, to było niemożliwie u innych operatorów, jest to bez wapienia najlepszy internet jaki można sobie wymarzyć, do tego brak lagów, w grach, polecam wszystkim, trudno oczekiwać lepszego operatora.

1 2 3