AirMAX Internet Opinie Klientów

Airmax, ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl

Telefon do biura: 71 717 05 30

Opinie o AirMAX.pl Internet – polski dostawca Internetu i usług IT

AirMax to nowoczesny operator telekomunikacyjny, działający na polskim rynku od wielu lat. Naszym klientom oferujemy dostęp do najwyższej jakości Internetu w konkurencyjnych cenach, zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne i IT oraz obsługę zgodną ze światowymi standardami branżowymi.

Współpracujemy z przedsiębiorcami, spółkami kapitałowymi, jednostkami administracji publicznej oraz klientami indywidualnymi z centralnej, zachodniej i południowo-zachodniej Polski. Obecnie sieć AirMAX obejmuje swoim zasięgiem województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie oraz wielkopolskie. Jednak możemy bezpłatnie postawić ultranowoczesny nadajnik w każdej miejscowości! Nasza misja to najlepsze airmax internet opinie w każdej miejscowości.

Dostarczamy:

 • szybki, nielimitowany Internet dla domu, biznesu i administracji – ze stałym, publicznym adresem IP w cenie usługi,
 • Internet na kartę – bez zobowiązań,
 • telefon stacjonarny – z bezpłatnymi połączeniami pomiędzy użytkownikami telefonii stacjonarnej AirMAX,
 • usługi głosowe,
 • usługi internetowe,
 • usługi hostingowe i kolokacje urządzeń – posiadamy serwery w jednym z największych centrów serwerowych,
 • systemy monitoringu,
 • kamery live,
 • strony, sklepy i portale internetowe,
 • aplikacje mobilne,
 • inne usługi i rozwiązania telekomunikacyjne.

Airmax Internet Opinie - MAXimum szybkości, niezawodności i bezpieczeństwa.

Dbamy o to, żeby nasze usługi były niezawodne, dopasowane do potrzeb i oparte na przejrzystych warunkach. Inteligentny system nadzoru 24h/7, wspierany przez grupę starannie zrekrutowanych specjalistów IT, jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa, a liczne, wdrożone procedury przekładają się na maksymalną stabilność pracy sieci teleinformatycznej. Dzięki sprawnej logistyce, rozbudowanej sieci dostawców oraz własnym, doświadczonym ekipom, jesteśmy w stanie dostarczyć cały osprzęt oraz wdrożyć i uruchomić usługę u klienta nawet w ciągu 24h od złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze służymy pomocą techniczną. Prosimy o zapoznanie się też z airmax internet opinie.

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów – biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych, oczekujących stabilnych i szybkich łączy bez limitu, wydajnego, elastycznego i bezpiecznego hostingu, partnerskiego podejścia do współpracy oraz dostępu do wielu usług teleinformatycznych w jednym miejscu. Chcemy uzyskać najlepsze airmax internet opinie.

Skontaktuj się z nami


4.71/5.00 - ilość ocen: 194

Olgierd

Super szybki i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i na całym południu kraju! Opieka techniczna najwyższych lotów! Gdy tylko mieliśmy małe kłopoty, telekonsultant bez zbędnej zwłoki zajmował się naszą sprawą (mamy mieszkanie w dość problematycznej pod względem zasięgu miejscowości pod Opolem). Zupełnie inne podejście niż u najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie kontakt po podpisaniu umowy to zawsze cyrk. Ogólnie polecam.

Cezary

Współpraca z Państwa firmą od pierwszego dnia okresu próbnego przebiega znakomicie. W mojej ocenie operator przestrzega warunków umowy w każdym calu. Nie zaważyłem żadnych minusów. Rekomenduję tę firmę przedsiębiorstwom, które stawiają na stabilnych i godnych zaufania partnerów w biznesie.

Ludwik

Witam! Jestem szczęśliwym użytkownikiem internetu światłowodowego Airfiber od Airmax już od 2 lat. Szczerze mówiąc wybrałem tego operatora trochę z musu - w moim mieście żaden inny dostawca nie oferuje internetu światłowodowego. Co mogę powiedzieć? Jest 10/10! Znikomy ping umożliwia granie w gry online. Oglądam filmy online bez zacięć. Polecam każdemu. Osoby, które piszą te jednogwiazdkowe oceny to na sto procent czarny PR konkurencji. Pozdrowienia.

Stanisław

Zaintrygowany reklamą internetu światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz kontaktowy i poprosiłem o ofertę. Chyba kolejnego dnia skontaktował się ze mną doradca klienta, bardzo rzeczowy człowiek. Polecił mi na początek darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy przekonać się, jakie parametry osiąga internet światłowodowy AirFiber w warunkach rzeczywistych. W momencie pisania opinii jestem już po podpisaniu umowy. Jakość internetu światłowodowego AirFiber jest rzeczywiście rewelacyjna, co potwierdzają też pozostałe opinie na tej stronie. I co ważne, nie mam żadnych problematycznych kabli...

Benedykt

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu awaryjny i wolny internet Wi-Fi od innego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem czegokolwiek online, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był za wysoki. W końcu jakiś rok temu udało się nam zmienić dostawcę. Po sprawdzeniu dostępnych ofert zdecydowaliśmy się na Airmax. I w końcu mamy święty spokój z internetem. Netflix i inne VOD działają bez zarzutu, ping jest znikomy, więc możemy grać bez ryzyka zerwania połączenia i póki co nie przytrafiła się nam żadna usterka. Aha i według speed testu parametry okazały się lepsze niż w ofercie. Podsumowując w 100% polecam – przynajmniej w naszym regionie.

Zdzisław

W 100% polecam! Internet od tego dostawcy w chwili pisania tej opinii mam 3 miesiące i chodzi jak należy, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Dobrze się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Bogdan

Super szybki i do tego najtańszy internet w Opolu i być może w całym kraju! BOK najwyższych lotów! Gdy mieliśmy małe kłopoty, pracownik biura obsługi klienta bez czekania reagował (nasz dom znajduje się w dosyć trudnej pod względem zasięgu wsi pod Opolem). Nie ma co porównywać z jakością obsługi u reklamujących się wszędzie operatorów, gdzie załatwianie spraw to zawsze śmiech na sali. Z całego serca polecam.

Henryk

Światłowód od AirMAX od pierwszego dnia okresu próbnego chodził (i do dzisiaj działa) tak jak powinien - i to o każdej porze dnia, a strony i e-sklepy, także te złożone, niemal natychmiast się otwierają. Najpopularniejsze speedomaty potwierdzają jakość łącza światłowodowego AirMAX. Polecam!

Włodzimierz

Dzień dobry wszystkim! Jestem szczęśliwym użytkownikiem internetu Airmax już od paru lat. Szczerze mówiąc wybrałem tę firmę wobec braku alternatyw - w mojej miejscowości żaden inny dostawca nie zapewnia internetu o równie dobrych parametrach. Co mogę powiedzieć? Jest rewelacyjnie! Znikomy ping pozwala swobodnie grać w gry online. Oglądam filmy online bez zacięć. Polecam każdemu. Ci co piszą te jednogwiazdkowe opinie to na pewno ludzie konkurencji. Pozdrawiam.

Rudolf

Moim zdaniem Airmax to najszybszy i najtańszy internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z ogólnopolskimi firmami operatorskimi, jak i z innymi małymi operatorami. Jeżeli chcecie raz na zawsze pozbyć się problemów typu awarie okablowania, tragicznie wysoki ping, brak zasięgu podczas wichur, nieprofesjonalni doradcy itd., to serdecznie polecam!

Oskar

Zachęcony reklamą bezprzewodowego internetu światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz kontaktu na stronie www i poprosiłem o szczegóły. Następnego dnia zadzwonił do mnie pracownik Airmax, niezwykle kompetentny pan. Zaoferował mi (sam od siebie) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy zweryfikować, jak radzi sobie ich światłowód w mojej lokalizacji. Obecnie jestem już po podłączeniu usługi i zawarciu umowy. Szybkość mojego światłowodu jest naprawdę ekstra, co potwierdzają także inne komentarze użytkowników. A najważniejsze jest to, że nie ma awaryjnych przewodów...

Radosław

Ta firma operatorska wie, co to wręcz książkowy BOK. Zdalni serwisanci Airmax to doskonali specjaliści, ponadprzeciętnie zaangażowani w problem klienta. Ze względu na obsługę posprzedażową polecam!

Artur

Przed Airmax mieliśmy w domu stale psujący się i wolny internet bezprzewodowy od popularnego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem filmów online, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był tragicznie wysoki. Aż rok temu dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych ofert wybraliśmy Airmax. W końcu mamy święty spokój z internetem. Filmy i seriale chodzą bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc można grać bez żadnych problemów i do dzisiaj nie przytrafiła się nam żadna awaria. Aha i według testu prędkości parametry są wyższe niż obiecywano. Podsumowując szczerze polecam – przynajmniej w naszym regionie.

Feliks

W 100% polecam! Internet z waszej firmy w chwili pisania tej opinii mam 4 miesiące i chodzi super, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Świetnie się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Tadeusz

Witam wszystkich! Jestem szczęśliwym posiadaczem neta Airfiber od Airmax już od kilku lat. Powiem szczerze, że postawiłem na tego dostawcę bo nie było alternatyw - w moim mieście żadna inna firma operatorska nie oferuje światłowodu. Cóż mogę powiedzieć? Jest super! Bardzo niski ping umożliwia granie w trybie multiplayer. Oglądam filmy i seriale bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Osoby, które wystawiają 1* oceny to na bank konkurencja. Pozdrowienia.

Jakub

Współpraca z Państwa firmą od pierwszego dnia przebiega jak należy. W mojej ocenie operator wywiązuje się z umowy w każdym calu. Nie zaważyłem jakichkolwiek minusów. Polecam tę firmę osobom, które stawiają na stabilnych i godnych zaufania partnerów w biznesie.

Ewa

Dla specjalisty na JDG z branży UX znakomity wybór! Internet torpeda, nic nie zrywa, nawet rozbudowane strony www otwierają się niemal w sekundę, programy chodzą płynnie, jakość spotkań online też na 5+. Firmę Airmax poleciła mi zleceniodawczyni i jestem bardzo zadowolona. Co więcej internet kosztuje mnie trochę mniej niż w poprzedniej firmie. Wystawiam *****.

Cyryl

Skuszony reklamą łącza światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz kontaktu na stronie www i poprosiłem o przedstawienie oferty. Jeszcze tego samego dnia skontaktował się ze mną konsultant, bardzo uprzejmy człowiek. Zaproponował mi od razu darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy sprawdzić, jak działa ich internet światłowodowy w docelowej lokalizacji. Aktualnie jestem już po dopełnieniu formalności. Prędkość internetu jest rzeczywiście fantastyczna, co potwierdzają zresztą pozostałe recenzje klientów. No i uniknąłem doprowadzania awaryjnych kabli...

Mariusz

Ultra szybki i do tego najatrakcyjniejszy cenowo światłowód w Opolu i całym województwie! Obsługa klienta to wzór do naśladowania! Gdy mieliśmy wątpliwości, doradca szybko wszystko wyjaśniał (mieszkamy w dosyć trudnej pod względem zasięgu lokalizacji pod Opolem). Całkowicie inna bajka niż u korpo firm operatorskich, gdzie komunikacja z klientem to zazwyczaj dno. W pełni polecam.

Marek

W pełni polecam! Internet tego operatora w chwili pisania tej opinii mam 2 miesiące i działa idealnie, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Bardzo dobrze się współpracuje, nie mam do czego się doczepić.

Sylwester

Według mnie Airmax to najlepszy i najtańszy internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z ogólnopolskimi dostawcami, jak i z innymi działającymi lokalnie operatorami. Jeśli nie chcecie przejmować się problemami typu uszkodzone przewody, skandalicznie wysoki ping, brak sygnału w trakcie silnych wiatrów, niepomocni telekonsultanci itd., to serdecznie polecam!

Wiesław

Hej! Jestem szczęśliwym posiadaczem bezprzewodowego światłowodu Airfiber od Airmax już od trzech lat. Powiem szczerze, że postawiłem na lokalnego operatora bo nie miałem wyjścia - na moim końcu świata żadna inna firma operatorska nie ma w swojej ofercie tak jakościowego łącza. Cóż mogę powiedzieć? Jest klasa! Bardzo niski ping umożliwia granie w trybie multiplayer. Oglądam filmy i seriale bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Osoby, które wystawiają 1* oceny to na 100% zazdrosna konkurencja. Pozdrowienia.

Kajetan

Ta firma wie, co to znaczy nowatorski serwis. Telekonsultanci Airmax to doskonali specjaliści, niespotykanie zaangażowani w opiekę nad klientem. Ze względu na support polecam!

Błażej

Skuszony reklamą światłowodu bez kabla o nazwie AirFiber wypełniłem formularz na stronie internetowej i poprosiłem o więcej informacji. Jeszcze tego samego dnia skontaktował się ze mną doradca techniczny Airmax, bardzo życzliwy człowiek. Zaoferował mi (bez pytania) darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy zweryfikować, jak radzi sobie internet światłowodowy AirFiber w konkretnej lokalizacji. Aktualnie jestem już po testach i zawarciu umowy. Szybkość internetu światłowodowego AirFiber jest rzeczywiście extra, co potwierdzają zresztą pozostałe recenzje klientów. A najważniejsze jest to, że uniknąłem doprowadzania problematycznych kabli...

Kacper

Internet światłowodowy od AirMAX od pierwszego dnia okresu testowego śmigał (i do dzisiaj chodzi) bez zarzutu - i to niezależnie od godziny i liczby użytkowników, a serwisy internetowe, nawet te bardzo rozbudowane, prawie natychmiast się wczytują. Najwyższej wypozycjonowane speed testy potwierdzają jakość internetu AirFiber. Polecam!

Radosław

Współpraca z waszą firmą od pierwszych chwil przebiegała bardzo owocnie. W moim przypadku firma wywiązuje się z umowy w każdym aspekcie. Nie dostrzegam jakichkolwiek obszarów do poprawy. Polecam AIRMAX osobom, które szukają rzetelnych i transparentnych partnerów b2b.

Emil

Super szybki i do tego najtańszy internet w Opolu i na całym południu kraju! Opieka techniczna najwyższych lotów! Gdy mieliśmy małe kłopoty, telekonsultant bez zbędnej zwłoki reagował (nasz dom znajduje się w dosyć trudnej pod względem zasięgu wsi pod Opolem). Zupełnie inne podejście niż u największych operatorów, gdzie próba załatwienia czegokolwiek to zawsze śmiech na sali. Z całego serca polecam.

Emil

Przed Airmax mieliśmy w domu awaryjny i zamulający internet bezprzewodowy od znanego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem czegokolwiek online, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był skandalicznie wysoki. W końcu w zeszłym roku zmieniliśmy operatora. Po sprawdzeniu dostępnych możliwości nasz wybór padł na Airmax. I w końcu mamy spokój z internetem. Filmy chodzą płynnie, ping jest niski, więc można grać bez ryzyka zerwania połączenia i póki co nie zdarzyła się nam ani jedna awaria. Aaa i według testów prędkości parametry są wyższe niż na umowie. Tak więc serdecznie polecam – przynajmniej w opolskim.

Włodzimierz

Ogólnie bardzo polecam! Internet od Airmax na ten moment mam 2 miesiące i działa zgodnie z umową, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Fajnie się współpracuje, nie mam zastrzeżeń.

Zdzisław

Moim zdaniem Airmax to najszybszy i najbardziej przystępny cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi firmami, jak i z innymi mniejszymi firmami. Jeżeli nie chcecie zawracać sobie głowy problemami typu awarie okablowania, tragicznie wysoki ping, brak dostępu do sieci podczas burz, niekompetentni pracownicy infolinii etc., to szczerze polecam!

Cyryl

Zachęcony reklamą nowej technologii światłowodowej AirFiber wypełniłem formularz na stronie airmax.pl i poprosiłem o cennik. Następnego dnia zadzwonił do mnie konsultant, niezwykle przyjemny pan. Zaproponował mi (z własnej woli) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy sprawdzić, jak działa ich internet w moim domu. Obecnie jestem już po okresie próbnym i podpisaniu umowy. Prędkość internet od AirMAX jest naprawdę super, co potwierdzają także inne komentarze użytkowników. No i nie ma ciągle psujących się przewodów...

Cyprian

Ta firma operatorska wie, czym jest dobry BOK. Pracownicy Airmax to świetni specjaliści, niezwykle zaangażowani w problem klienta. Jak najbardziej polecam!

Beniamin

Internet od momentu podłączenia usługi śmigał (i do dzisiaj chodzi) jak należy - i to przez całą dobę, a strony www, nawet te o rozbudowanej strukturze, płynnie się wczytują. Różne testery prędkości potwierdzają jakość światłowodu AirFiber. Polecam!

Wiesław

Współpraca z Państwem od pierwszego dnia okresu testowego przebiegała w pełni profesjonalnie. Moim zdaniem dostawca wywiązuje się z umowy w stu procentach. Nie widzę jakichkolwiek zaniedbań. Polecam tego operatora osobom, które szukają profesjonalnych i zaufanych partnerów b2b.

Remigiusz

Uszanowanko! Jestem szczęśliwym posiadaczem bezprzewodowego światłowodu Airfiber od Airmax już od kilku lat. Powiem szczerze, że postawiłem na tego dostawcę bo nie miałem wyjścia - w mojej wiosce żadna inna firma operatorska nie gwarantuje światłowodu. Cóż mogę powiedzieć? Jest lepiej niż myślałem! Bardzo niski ping umożliwia granie w trybie multiplayer. Oglądam filmy i seriale bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Osoby, które wystawiają 1* oceny to na 100% konkurencja. Pozdrowienia.

Norbert

Super szybki i do tego najtańszy internet w Opolu i całym regionie! Serwis najwyższych lotów! Gdy tylko mieliśmy małe kłopoty, doradca klienta szybciutko reagował (mamy mieszkanie w dość problematycznej pod względem zasięgu miejscowości pod Opolem). Zupełnie inna bajka niż u znacznie większych operatorów, gdzie kontakt to zawsze tragedia. Szczerze polecam.

Hubert

Przed Airmax mieliśmy w domu zrywający i niezbyt szybki internet bezprzewodowy od niby najlepszego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem Netflixa, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był skandalicznie wysoki. Ostatecznie jakiś czas temu udało się nam zmienić dostawcę. Po sprawdzeniu dostępnych propozycji zdecydowaliśmy się na Airmax. Nareszcie nie musimy przejmować się internetem. Netflix i inne VOD chodzą bez zarzutu, ping jest znikomy, więc można grać bez zamułek i do tej pory nie przydarzyła się nam nawet jedna awaria. No i według speedomatów parametry są wyższe niż w ofercie. Tak że oczywiście polecam – przynajmniej w Opolu.

Halina

Dla osoby na JDG z sektora IT idealny wybór! Internet jest superszybki, nic nie rozłącza, nawet duże strony ładują się w kilka sekund, aplikacje działają bez zarzutu, jakość meetingów online również fantastyczna. Operatora Airmax poleciła mi klientka i jestem totalnie zadowolona. Do tego płacę za internet o wiele mniej niż u poprzedniego operatora. Dla mnie 10/10.

Bartłomiej

Internet światłowodowy od początku działał (i do dzisiaj śmiga) bez najmniejszych problemów - i to przez 24h, a strony www, również te o rozbudowanej strukturze, błyskawicznie się ładują. Cztery testery szybkości potwierdzają jakość światłowodu od AirMAX. Polecam!

Artur

Oczywiście polecam! Internet od Airmax w momencie pisania opinii mam 2 miesiące i chodzi zgodnie z ustaleniami, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Fajnie się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Ludwik

Moim zdaniem Airmax to najlepszy i najbardziej przystępny cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z dużymi firmami, jak i z innymi mniejszymi firmami. Jeśli nie chcecie zawracać sobie głowy problemami typu awarie okablowania, tragicznie wysoki ping, brak dostępu do sieci w trakcie silnych opadów, bezradni serwisanci etc., to szczerze polecam!

Bartłomiej

Skuszony reklamą ultraszybkiego internetu AirFiber wypełniłem formularz kontaktowy i poprosiłem o oddzwonienie z ofertą. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie pracownik infolinii, niezwykle kompetentny pan. Zaproponował mi (zanim zdążyłem zapytać) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy sprawdzić, jak działa internet światłowodowy AirFiber w mojej lokalizacji. Aktualnie jestem już po podłączeniu usługi i zawarciu umowy. Prędkość internetu światłowodowego AirFiber jest naprawdę znakomita, co potwierdzają zresztą inne recenzje klientów. No i uniknąłem doprowadzania problematycznych przewodów...

Mariusz

Współpraca z dostawcą AIRMAX od samego początku układała się tak jak sobie to wyobrażałem. Według mnie firma wywiązuje się z umowy na 5 z plusem. Nie dostrzegam jakichkolwiek niedopatrzeń. Polecam AIRMAX osobom, które wybierają rzetelnych i transparentnych partnerów biznesowych.

Fabian

Super szybki i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i na całym południu kraju! Wsparcie użytkownika najwyższych lotów! Gdy tylko mieliśmy małe kłopoty, pracownik biura obsługi klienta bez zbędnej zwłoki zajmował się naszą sprawą (mieszkamy w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji pod Opolem). Zupełnie inne podejście niż u reklamujących się wszędzie dostawców internetu, gdzie załatwianie spraw to zawsze śmiech na sali. Z całego serca polecam.

Mirosław

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu zrywający i wolny internet Wi-Fi od podobnego najlepszego w Polsce operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem czegokolwiek online, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był dramatycznie wysoki. W końcu w 2022 roku zmieniliśmy operatora. Po sprawdzeniu dostępnych ofert nasz wybór padł na Airmax. I w końcu mamy święty spokój z internetem. Filmy działają płynnie, ping jest niski, więc możemy grać bez ryzyka zerwania połączenia i póki co nie przytrafiła się nam żadna usterka. Aha i według testów szybkości parametry okazały się lepsze niż na umowie. Podsumowując oczywiście polecam – przynajmniej w naszym regionie.

Fabian

Ta firma wie, co to kompetentny serwis. Serwisanci Airmax to wspaniali fachowcy, maksymalnie zaangażowani w opiekę nad klientem. Ze względu na podejście do klienta polecam!

Emil

Moim zdaniem Airmax to najlepszy i najbardziej przystępny cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z dużymi firmami, jak i z innymi mniejszymi firmami. Jeśli nie chcecie zawracać sobie głowy problemami typu awarie okablowania, tragicznie wysoki ping, brak dostępu do sieci w trakcie wichur, nieprofesjonalni doradcy etc., to szczerze polecam!

Zbigniew

Szczerze polecam! Internet tego operatora w chwili pisania tej opinii mam 3 miesiące i działa idealnie, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Bardzo dobrze się współpracuje, nie mam do czego się doczepić.

Olaf

Internet światłowodowy od początku działał (i do dzisiaj śmiga) bez najmniejszych problemów - i to przez 24h, a strony, również te bardzo złożone, błyskawicznie się ładują. Najbardziej znane w Polsce testery szybkości potwierdzają jakość usługi od AirMAX. Polecam!

Wiktor

Najszybszy i do tego najatrakcyjniejszy cenowo światłowód w Opolu i całym regionie! Wsparcie klienta pełna profeska! Gdy mieliśmy problemy, pracownik biura obsługi klienta szybciutko wszystko wyjaśniał (mamy dom w dosyć trudnej pod względem zasięgu wiosce pod Opolem). Zupełnie inna bajka niż u reklamujących się wszędzie firm operatorskich, gdzie załatwianie spraw to zwykle śmiech na sali. Z całego serca polecam.

Bartosz

Współpraca z wami od pierwszego dnia testów układała się po prostu idealnie. W mojej ocenie operator przestrzega warunków umowy na 6-tkę. Nie zaważyłem żadnych minusów. Rekomenduję tę firmę przedsiębiorstwom, które wybierają stabilnych i godnych zaufania partnerów biznesowych.

Marta

Dla specjalisty na swojej działalności z sektora IT chyba najlepszy wybór! Internet jest gigaszybki, nic nie rozłącza, nawet duże strony www ładują się w mgnieniu oka, aplikacje działają bez zarzutu, jakość meetingów online również rewelacyjna. Operatora Airmax poleciła mi jedna z klientek i jestem bardzo zadowolona. Do tego płacę za internet nieco mniej niż w poprzedniej firmie. Wystawiam *****.

Sylwester

Zaciekawiony reklamą technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber wypełniłem formularz na stronie operatora i poprosiłem o konkrety. Pod koniec dnia zadzwonił do mnie pracownik infolinii, niezwykle życzliwy pan. Polecił mi (bez proszenia) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy przekonać się, jakie parametry osiąga ich internet w konkretnej lokalizacji. Teraz jestem już po testach i zawarciu umowy. Jakość internet od AirMAX jest naprawdę bezkonkurencyjna, co potwierdzają również inne oceny tutaj. I co ważne, podłączenie obyło się bez podatnych na uszkodzenia przewodów...

Donald

Wg mnie Airmax to najszybszy i najbardziej przystępny cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi firmami operatorskimi, jak i z innymi małymi firmami. Jeżeli chcecie raz na zawsze pozbyć się problemów typu awarie kabli, dramatycznie wysoki ping, brak zasięgu podczas niesprzyjającej aury za oknem, zlewający was technicy etc., to szczerze polecam!

Władysław

Witajcie! Jestem szczęśliwym użytkownikiem światłowodu Airmax już od czterech lat. Muszę przyznać, że wybrałem Airmax bo nie miałem wyboru - w mojej okolicy nikt inny nie posiada w swojej ofercie równie szybkiego internetu. Co mogę powiedzieć? Jest naprawdę dobrze! Znikomy ping pozwala swobodnie grać w gry online. Oglądam filmy na VOD bez zacięć. Polecam każdemu. Ci co zamieszczają negatywne opinie to na stówę pracownicy konkurencji. Pozdrawiam.

Sławomir

Bardzo polecam! Internet od tego dostawcy w chwili pisania tej opinii mam 4 miesiące i chodzi jak należy, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Dobrze się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Alfred

Współpraca z Państwem od pierwszego dnia okresu testowego układała się w pełni profesjonalnie. W mojej ocenie AIRMAX przestrzega warunków umowy w stu procentach. Nie znajduję żadnych minusów. Rekomenduję tego dostawcę przedsiębiorstwom, które wybierają stabilnych i godnych zaufania partnerów biznesowych.

Iwona

Dla samozatrudnionego z branży IT doskonały wybór! Internet rakieta, nic nie rozłącza, nawet duże strony otwierają się w parę sekund, programy chodzą bez zarzutu, jakość meetingów online też extra. Operatora Airmax poleciła mi osoba z branży i jestem w 100% zadowolona. Do tego płacę za internet sporo mniej niż dawniej. Dla mnie 10/10.

Szymon

Światłowód AirFiber od pierwszej godziny śmigał (i do teraz chodzi) zgodnie z deklaracjami - także w „godzinach szczytu”, a strony internetowe, nawet te o złożonej strukturze, od razu się wczytują. Popularne speedomaty potwierdziły parametry łącza AirFiber. Polecam!

Jerzy

Przed Airmax mieliśmy w domu stale psujący się i wolny internet bezprzewodowy od innego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem filmów online, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był strasznie wysoki. Aż jakiś rok temu udało się nam zmienić dostawcę. Po sprawdzeniu dostępnych ofert zdecydowaliśmy się na Airmax. W końcu mamy święty spokój z internetem. Netflix i inne VOD chodzą bez zarzutu, ping jest znikomy, więc można grać bez żadnych problemów i do dzisiaj nie przytrafiła się nam żadna awaria. Aha i według speed testu parametry są wyższe niż w ofercie. Podsumowując bardzo polecam – przynajmniej w naszym regionie.

Karol

Ta firma wie, co to nowatorski serwis. Telekonsultanci Airmax to doskonali fachowcy, niesamowicie zaangażowani w opiekę nad klientem. Ze względu na Customer Service polecam!

Tadeusz

Najlepszy i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i okolicach! Obsługa klienta czysty profesjonalizm! Gdy tylko mieliśmy pytania, pan na infolinii od razu zajmował się naszą sprawą (mieszkamy w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji pod Opolem). Nie to co u najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie opieka posprzedażowa to na ogół porażka. Bardzo polecam.

Maksymilian

Współpraca z Wami od początku przebiega rewelacyjnie. Według mnie operator wywiązuje się z umowy w każdym punkcie. Nie zaważyłem jakichkolwiek niedopatrzeń. Polecam tę firmę osobom, które stawiają na rzetelnych i transparentnych partnerów w biznesie.

Mariusz

Według mnie Airmax to najlepszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z największymi dostawcami, jak i z innymi działającymi lokalnie dostawcami. Jeśli nie chcecie przejmować się problemami typu psujące się kable, zbyt wysoki ping, brak sygnału w trakcie wichur, nieprofesjonalni doradcy itp., to naprawdę polecam!

Bartosz

Internet AirMAX od pierwszego dnia testów działał (i do teraz śmiga) zgodnie z ustaleniami - i to niezależnie od pory dnia/nocy, a serwisy internetowe, również te bardzo rozbudowane, szybko się ładują. Rozmaite testy szybkości potwierdziły parametry internetu od AirMAX. Polecam!

Dawid

Witajcie! Jestem szczęśliwym posiadaczem bezprzewodowego światłowodu Airmax już od czterech lat. Powiem szczerze, że postawiłem na lokalnego operatora bo nie miałem wyjścia - na moim końcu świata żadna inna firma operatorska nie ma w swojej ofercie tak jakościowego łącza. Cóż mogę powiedzieć? Jest naprawdę dobrze! Bardzo niski ping pozwala swobodnie grać w trybie multiplayer. Oglądam filmy i seriale bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Ci co wystawiają 1* opinie to na 100% zazdrosna konkurencja. Pozdrawiam.

Iwona

Dla freelancera z branży creative najlepszy wybór! Internet chodzi bardzo szybko, nic nie zrywa, nawet rozbudowane serwisy otwierają się błyskawicznie, programy chodzą płynnie, jakość rozmów online też extra. Firmę Airmax poleciła mi koleżanka z pracy i jestem w pełni zadowolona. Co więcej internet kosztuje mnie dużo mniej niż kiedyś. Ode mnie 5*.

Bartłomiej

Super szybki i do tego najatrakcyjniejszy cenowo światłowód w Opolu i okolicach! Wsparcie klienta najwyższych lotów! Gdy tylko mieliśmy małe kłopoty, pracownik infolinii od razu wszystko wyjaśniał (mamy dom w dość problematycznej pod względem zasięgu wiosce pod Opolem). Nie to co u dużych firm operatorskich, gdzie zgłoszenie czegokolwiek to zawsze dramat. W 100% polecam.

Klaudiusz

Z całego serca polecam! Internet Airmax w chwili pisania tej opinii mam 2 miesiące i chodzi jak obiecywano, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Doskonale się współpracuje, nie mam do czego się doczepić.

Edward

Zachęcony reklamą światłowodu bez kabla o nazwie AirFiber wypełniłem formularz na stronie internetowej i poprosiłem o przesłanie oferty. Następnego dnia skontaktował się ze mną handlowiec, bardzo cierpliwy człowiek. Zaoferował mi (bez pytania) darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy zweryfikować, jak radzi sobie ich światłowód w mojej firmie. Obecnie jestem już po okresie próbnym i zawarciu umowy. Szybkość mojego światłowodu jest rzeczywiście extra, co potwierdzają także pozostałe komentarze użytkowników. A najważniejsze jest to, że nie ma ciągle psujących się kabli...

Gabriel

Światłowód od samego początku chodził (i do dzisiaj działa) jak błyskawica - i to o każdej porze dnia i nocy, a strony internetowe, także te o złożonej strukturze, bez problemu się otwierają. Różne speedtesty potwierdzają jakość łącza AirMAX. Polecam!

Joachim

Wg mnie Airmax to najlepszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z największymi firmami operatorskimi, jak i z innymi małymi dostawcami. Jeśli chcecie raz na zawsze pozbyć się problemów typu awarie kabli, dramatycznie wysoki ping, brak zasięgu w trakcie gradobicia, zlewający was technicy itp., to naprawdę polecam!

Leon

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu często psujący się i wolny internet Wi-Fi od medialnego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem filmów na VOD, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był dramatycznie wysoki. Więc jakiś czas temu postanowiliśmy zmienić usługodawcę. Po sprawdzeniu dostępnych ofert zaufaliśmy Airmax. Po tylu latach w końcu mamy święty spokój z internetem. Filmy online działają bez pikselozy, ping jest nieporównywalnie niższy, więc możemy grać bez przerw i do teraz nie przytrafiła się nam żadna usterka. Aha i według speedtestów parametry okazały się lepsze niż mieliśmy mieć. Podsumowując w pełni polecam – przynajmniej w naszym regionie.

Igor

Ten operator wie, czym jest nowoczesny Customer Service. Technicy Airmax to fantastyczni fachowcy, ogromnie zaangażowani w obsługę klienta. Bardzo polecam!

Franciszek

W 100% polecam! Internet od was póki co mam 3 miesiące i chodzi super, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Super się współpracuje, nie mam uwag.

Witold

Współpraca z Państwem od pierwszego dnia okresu testowego przebiegała tak jak sobie to wyobrażałem. W moim przypadku AIRMAX przestrzega warunków umowy w stu procentach. Nie znajduję żadnych obszarów do poprawy. Rekomenduję tego dostawcę przedsiębiorstwom, które szukają doświadczonych i sprawdzonych partnerów b2b.

Henryk

Dzień dobry wszystkim! Jestem szczęśliwym posiadaczem neta Airmax już od 4 lat. Muszę przyznać, że postawiłem na małego operatora bo nie było alternatyw - w mojej lokalizacji nikt inny nie proponuje tak szybkiego i niezawodnego internetu. Cóż mogę powiedzieć? Jest rewelacyjnie! Bardzo niski ping pozwala swobodnie grać w trybie multiplayer. Oglądam filmy na VOD bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Ci co zamieszczają negatywne opinie to na bank nieuczciwa konkurencja. Pozdrawiam.

Dionizy

W mojej opinii Airmax to najszybszy i najtańszy internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z ogólnopolskimi korporacjami, jak i z innymi lokalnymi operatorami. Jeżeli chcecie uniknąć problemów typu awarie okablowania, tragicznie wysoki ping, brak internetu podczas wichur, nieprofesjonalni doradcy itd., to serdecznie polecam!

Zenon

Skuszony reklamą ultraszybkiego internetu AirFiber wypełniłem formularz na stronie www i poprosiłem o cennik. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie konsultant, niezwykle kompetentny pan. Zaproponował mi (zanim zdążyłem zapytać) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy sprawdzić, jak działa światłowód AirFiber w mojej lokalizacji. Aktualnie jestem już po podłączeniu usługi i zawarciu umowy. Prędkość światłowodu AirFiber jest naprawdę znakomita, co potwierdzają zresztą inne recenzje klientów. No i uniknąłem doprowadzania psujących się przewodów...

Dionizy

Najlepszy i do tego najtańszy internet w Opolu i być może w całej Polsce! Opieka techniczna czysty profesjonalizm! Gdy mieliśmy pytania, telekonsultant bez tracenia czasu reagował (mamy mieszkanie w dosyć trudnej pod względem zasięgu miejscowości pod Opolem). Bez porównania z obsługą klienta u największych operatorów, gdzie załatwianie spraw to na ogół cyrk. Ogólnie polecam.

Adam

Przed Airmax mieliśmy w domu niestabilny i niezbyt szybki internet bezprzewodowy od innego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem filmów i seriali, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był strasznie wysoki. Na szczęście jakiś rok temu dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych propozycji wybraliśmy Airmax. Po tylu latach nareszcie nie musimy przejmować się internetem. Filmy i seriale chodzą bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc można grać bez mulenia i od początku współpracy nie przydarzyła się nam nawet jedna awaria. No i według speed testu parametry są wyższe niż obiecywano. Tak że bardzo polecam – przynajmniej w Opolu.

Irena

Dla pracownika na home office z sektora graphic design idealny wybór! Internet jest superszybki, nic nie rozłącza, nawet duże strony internetowe ładują się w kilka sekund, aplikacje działają bez zarzutu, jakość rozmów online również fantastyczna. Operatora Airmax poleciła mi klientka i jestem absolutnie zadowolona. Do tego płacę za internet o wiele mniej niż u poprzedniego dostawcy. Oceniam na 5 gwiazdek.

Benedykt

Światłowód od samego początku śmigał (i do teraz chodzi) jak błyskawica - i to o każdej porze dnia i nocy, a strony, nawet te bardzo złożone, bez problemu się wczytują. Rozmaite testery szybkości potwierdziły parametry usługi AirFiber. Polecam!

Emanuel

Witajcie! Jestem szczęśliwym właścicielem światłowodu Airfiber od Airmax już od czterech lat. Muszę przyznać, że zdecydowałem się na Airmax bo nie miałem wyboru - w mojej okolicy nikt inny nie posiada w swojej ofercie równie szybkiego internetu. Cóż mogę rzec? Jest naprawdę dobrze! Niski ping umożliwia granie online. Oglądam filmy na VOD bez pikselozy. Polecam wszystkim. Osoby, które zamieszczają negatywne oceny to na stówę pracownicy konkurencji. Pozdrowienia.

Zenon

Zaintrygowany reklamą technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber wypełniłem formularz na stronie operatora i poprosiłem o konkrety. Chyba kolejnego dnia zadzwonił do mnie przedstawiciel operatora, niezwykle życzliwy pan. Zaoferował mi (bez proszenia) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy zweryfikować, jak radzi sobie ich internet w konkretnej lokalizacji. W momencie pisania opinii jestem już po testach i zawarciu umowy. Szybkość internet od AirMAX jest naprawdę bezkonkurencyjna, co potwierdzają też inne opinie na tej stronie. A najważniejsze jest to, że nie mam żadnych podatnych na uszkodzenia przewodów...

Ignacy

Ten operator wie, czym jest kompetentny Customer Service. Serwisanci Airmax to znakomici specjaliści, maksymalnie zaangażowani w obsługę klienta. Szczerze polecam!

Olgierd

Współpraca z firmą AIRMAX od pierwszych chwil przebiega na najwyższym poziomie. Według mnie operator wywiązuje się z umowy bez wyjątków. Nie zaważyłem jakichkolwiek niedopatrzeń. Polecam tę firmę osobom, które stawiają na doświadczonych i sprawdzonych partnerów w biznesie.

Cyryl

Ultraszybki i do tego najtańszy internet w Opolu i na całym południu kraju! Obsługa klienta rewelacja! Gdy tylko mieliśmy jakiś problem, pan na infolinii bez zbędnej zwłoki reagował (nasz dom znajduje się w dość problematycznej pod względem zasięgu wsi pod Opolem). Zupełnie inne podejście niż u najbardziej znanych operatorów, gdzie opieka posprzedażowa to z reguły porażka. Bardzo polecam.

Halina

Dla osoby samozatrudnionej z branży graphic design idealny wybór! Internet działa super, nic nie zrywa, nawet rozbudowane strony internetowe otwierają się w kilka sekund, programy chodzą płynnie, jakość rozmów online też doskonała. Firmę Airmax poleciła mi klientka i jestem totalnie zadowolona. Co więcej internet kosztuje mnie o wiele mniej niż u poprzedniego operatora. Oceniam na 5 gwiazdek.

Krystian

Światłowód od pierwszego dnia testów działał (i do teraz śmiga) zgodnie z ustaleniami - i to o każdej porze dnia i nocy, a strony www, również te o rozbudowanej strukturze, szybko się ładują. Rekomendowane testy szybkości potwierdziły parametry światłowodu od AirMAX. Polecam!

Robert

W mojej ocenie Airmax to najszybszy i najtańszy internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z ogólnopolskimi operatorami, jak i z innymi działającymi w regionie operatorami. Jeżeli chcecie zapomnieć o problemach typu awarie przewodów, bardzo wysoki ping, brak internetu podczas gradobicia, zlewający was technicy itd., to serdecznie polecam!

Alfred

W pełni polecam! Internet tego operatora w momencie pisania opinii mam 3 miesiące i działa idealnie, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Bardzo dobrze się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Kajetan

Zachęcony reklamą bezprzewodowego internetu światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz na stronie www i poprosiłem o wycenę. Następnego dnia zadzwonił do mnie pracownik BOK, niezwykle pomocny pan. Polecił mi (sam od siebie) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy przekonać się, jakie parametry osiąga światłowód AirFiber w moim mieszkaniu. Obecnie jestem już po testach i podpisaniu umowy. Jakość światłowodu AirFiber jest naprawdę ekstra, co potwierdzają także inne komentarze użytkowników. I co ważne, nie ma psujących się przewodów...

Aleksy

Ten dostawca internetu wie, czym jest dobry support. Pracownicy Airmax to świetni fachowcy, niezwykle zaangażowani w rozwiązanie problemu klienta. Jak najbardziej polecam!

Bernard

Dzień dobry wszystkim! Jestem szczęśliwym posiadaczem internetu Airmax już od paru lat. Jeśli mam być szczery to postawiłem na tę firmę wobec braku alternatyw - w mojej miejscowości żaden inny operator nie zapewnia internetu o równie dobrych parametrach. Cóż mogę powiedzieć? Jest rewelacyjnie! Bardzo niski ping pozwala swobodnie grać w trybie multiplayer. Oglądam Netflixa bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Ci co wypisują słabe opinie to na pewno ludzie konkurencji. Pozdrawiam.

Dionizy

Ultraszybki i do tego najtańszy internet w Opolu i całym regionie! Biuro obsługi klienta rewelacja! Gdy tylko mieliśmy jakiś problem, zdalny technik szybciutko reagował (mamy mieszkanie w dość problematycznej pod względem zasięgu miejscowości pod Opolem). Zupełnie inna bajka niż u znacznie większych operatorów, gdzie proces rozwiązywania problemów to z reguły parodia. Ogólnie bardzo polecam.

Henryk

Światłowód AirFiber od pierwszej godziny działał (i do teraz śmiga) zgodnie z deklaracjami - także w „godzinach szczytu”, a strony i e-sklepy, również te złożone, od razu się ładują. Najlepsze speedomaty potwierdziły parametry łącza światłowodowego od AirMAX. Polecam!

Agnieszka

Dla specjalisty na JDG z sektora UX znakomity wybór! Internet jest ultraszybki, nic nie rozłącza, nawet duże strony internetowe ładują się niemal w sekundę, aplikacje działają bez zarzutu, jakość spotkań online również rewelacja. Operatora Airmax poleciła mi zleceniodawczyni i jestem absolutnie zadowolona. Do tego płacę za internet trochę mniej niż u poprzedniego dostawcy. Oceniam na 5 gwiazdek.

Marcin

W pełni polecam! Internet tego operatora w chwili pisania tej opinii mam 4 miesiące i działa idealnie, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Bardzo dobrze się współpracuje, nie mam do czego się doczepić.

Fabian

Współpraca z firmą AIRMAX od pierwszego dnia przebiega w pełni profesjonalnie. W mojej ocenie operator wywiązuje się z umowy bez wyjątków. Nie zaważyłem jakichkolwiek minusów. Polecam tę firmę osobom, które stawiają na stabilnych i godnych zaufania partnerów w biznesie.

Benedykt

Zaintrygowany reklamą światłowodu AirFiber wypełniłem formularz na stronie i poprosiłem o przesłanie oferty. Chyba kolejnego dnia zadzwonił do mnie konsultant, niezwykle ogarnięty pan. Polecił mi najpierw bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy przekonać się, jakie parametry osiąga światłowód AirFiber w mojej miejscowości. W momencie pisania opinii jestem już po podłączeniu usługi i podpisaniu umowy. Jakość światłowodu AirFiber jest naprawdę fenomenalna, co potwierdzają też inne opinie na tej stronie. I co ważne, nie mam żadnych kłopotliwych przewodów...

Sławomir

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu często psujący się i zamulający internet Wi-Fi od medialnego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem filmów i seriali, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był dramatycznie wysoki. Na szczęście jakiś czas temu dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych możliwości wybraliśmy Airmax. Po tylu latach nareszcie mamy spokój z internetem. Filmy i seriale działają bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc możemy grać bez mulenia i od początku współpracy nie zdarzyła się nam ani jedna usterka. Aaa i według speedtestów parametry okazały się lepsze niż obiecywano. Tak więc w pełni polecam – przynajmniej w opolskim.

Emil

Witajcie! Jestem szczęśliwym właścicielem światłowodu Airfiber od Airmax już od czterech lat. Muszę przyznać, że zdecydowałem się na Airmax bo nie miałem wyboru - w mojej okolicy nikt inny nie posiada w swojej ofercie równie szybkiego internetu. Cóż mogę rzec? Jest naprawdę dobrze! Niski ping umożliwia granie online. Oglądam filmy na VOD bez pikselozy. Polecam wszystkim. Osoby, które zamieszczają negatywne oceny to na stówę pracownicy konkurencji. Pozdrowienia.

Donald

Dla mnie Airmax to najlepszy i najbardziej przystępny cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z dużymi firmami operatorskimi, jak i z innymi małymi firmami. Jeśli chcecie raz na zawsze pozbyć się problemów typu uszkodzone przewody, skandalicznie wysoki ping, brak zasięgu w trakcie silnych wiatrów, niepomocni telekonsultanci etc., to szczerze polecam!

Cyryl

Ta firma operatorska wie, czym jest dobry BOK. Pracownicy Airmax to świetni specjaliści, niezwykle zaangażowani w problem klienta. Ze względu na obsługę posprzedażową polecam!

Włodzimierz

Ogólnie bardzo polecam! Internet od was póki co mam 3 miesiące i chodzi poprawnie, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Super się współpracuje, nie mam uwag.

Marek

Najlepszy i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i okolicach! Opieka nad klientem czysty profesjonalizm! Gdy tylko mieliśmy pytania, doradca od razu zajmował się naszą sprawą (mamy mieszkanie w dość problematycznej pod względem zasięgu miejscowości pod Opolem). Nie to co u dużych dostawców internetu, gdzie zgłoszenie czegokolwiek to na ogół dno. W pełni polecam.

Natalia

Dla podwykonawcy z branży creative chyba najlepszy wybór! Internet błyskawica, nic nie zamula, nawet złożone strony www otwierają się w mgnieniu oka, programy chodzą bez problemu, jakość rozmów online też rewelacyjna. Dostawcę Airmax poleciła mi jedna z klientek i jestem bardzo zadowolona. No i wydaję na internet nieco mniej niż w poprzedniej firmie. Wystawiam *****.

Aleksander

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu często psujący się i zamulający internet Wi-Fi od podobnego najlepszego w Polsce operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem filmów na VOD, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był skandalicznie wysoki. Więc w 2022 roku dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych możliwości wybraliśmy Airmax. Po tylu latach w końcu mamy spokój z internetem. Filmy i seriale działają bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc możemy grać bez przerw i do teraz nie zdarzyła się nam ani jedna usterka. Aaa i według testów szybkości parametry okazały się lepsze niż obiecywano. Tak więc naprawdę polecam – przynajmniej w opolskim.

Hilary

AirFiber od pierwszego dnia okresu próbnego śmigał (i do dzisiaj chodzi) tak jak powinien - i to niezależnie od pory dnia i ilości podłączonych urządzeń, a strony www, nawet te o rozbudowanej strukturze, niemal natychmiast się wczytują. Rekomendowane testy szybkości potwierdzają jakość światłowodu AirFiber. Polecam!

Andrzej

Współpraca z firmą AIRMAX od pierwszego kontaktu układała się tak jak sobie to wyobrażałem. Według mnie firma przestrzega warunków umowy bez wyjątków. Nie dostrzegam żadnych niedopatrzeń. Rekomenduję AIRMAX przedsiębiorstwom, które wybierają rzetelnych i transparentnych partnerów biznesowych.

Ireneusz

W mojej ocenie Airmax to najszybszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z największymi operatorami, jak i z innymi działającymi w regionie dostawcami. Jeżeli chcecie zapomnieć o problemach typu awarie przewodów, bardzo wysoki ping, brak zasięgu podczas burz, niekompetentni pracownicy infolinii itp., to naprawdę polecam!

Ryszard

Najszybszy i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i być może w całym kraju! Support pełna profeska! Gdy mieliśmy problemy, konsultant bez czekania zajmował się naszą sprawą (mieszkamy w dosyć trudnej pod względem zasięgu lokalizacji pod Opolem). Nie ma co porównywać z jakością obsługi u najbardziej rozpoznawalnych dostawców internetu, gdzie kontakt po podpisaniu umowy to zwykle masakra. Jak najbardziej polecam.

Norbert

Skuszony reklamą bezprzewodowego internetu światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz na stronie www i poprosiłem o wycenę. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie pracownik BOK, niezwykle pomocny pan. Zaproponował mi (sam od siebie) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy sprawdzić, jak działa internet światłowodowy AirFiber w moim mieszkaniu. Aktualnie jestem już po testach i podpisaniu umowy. Prędkość internetu światłowodowego AirFiber jest naprawdę ekstra, co potwierdzają zresztą inne recenzje klientów. No i uniknąłem doprowadzania psujących się przewodów...

Tadeusz

Ten operator wie, czym jest nowatorski Customer Service. Telekonsultanci Airmax to doskonali fachowcy, niespotykanie zaangażowani w obsługę klienta. Bardzo polecam!

Eugeniusz

Z całego serca polecam! Internet Airmax póki co mam 3 miesiące i chodzi jak obiecywano, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Super się współpracuje, nie mam uwag.

Amadeusz

Współpraca z firmą AIRMAX od pierwszego dnia przebiega bardzo profesjonalnie. W mojej ocenie operator wywiązuje się z umowy bez wyjątków. Nie zaważyłem jakichkolwiek minusów. Polecam tę firmę osobom, które stawiają na stabilnych i godnych zaufania partnerów w biznesie.

Emil

W mojej ocenie Airmax to najszybszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z największymi dostawcami, jak i z innymi działającymi lokalnie dostawcami. Jeżeli nie chcecie przejmować się problemami typu awarie przewodów, bardzo wysoki ping, brak sygnału podczas burz, niekompetentni pracownicy infolinii itp., to naprawdę polecam!

Bartosz

Przed Airmax mieliśmy w domu zrywający i niezbyt szybki internet bezprzewodowy od rozpoznawalnego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem filmów online, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był koszmarnie wysoki. Aż końcem ubiegłego roku dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych propozycji wybraliśmy Airmax. W końcu nie musimy przejmować się internetem. Filmy i seriale chodzą bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc można grać bez żadnych problemów i do dzisiaj nie przydarzyła się nam nawet jedna awaria. No i według testu szybkości parametry są wyższe niż obiecywano. Tak że jak najbardziej polecam – przynajmniej w Opolu.

Zuzanna

Dla specjalisty na JDG z branży graphic design najlepszy wybór! Internet chodzi bardzo szybko, nic nie rozłącza, nawet duże strony internetowe otwierają się błyskawicznie, programy chodzą bez zarzutu, jakość rozmów online też extra. Operatora Airmax poleciła mi koleżanka z pracy i jestem w pełni zadowolona. Do tego płacę za internet dużo mniej niż kiedyś. Oceniam na 5 gwiazdek.

Waldemar

Hejka! Jestem szczęśliwym właścicielem internetu światłowodowego Airfiber od Airmax już od 3 lat. Jeśli mam być szczery to zdecydowałem się na tę markę trochę z musu - na moim końcu świata żaden inny operator nie ma w swojej ofercie internetu o podobnych parametrach. Cóż mogę rzec? Jest petarda! Niski ping umożliwia granie online. Oglądam Netflixa bez pikselozy. Polecam wszystkim. Osoby, które wypisują słabe oceny to na sto procent ktoś z konkurencji. Pozdrowienia.

Cezary

Zaciekawiony reklamą internetu światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz kontaktowy i poprosiłem o ofertę. Pod koniec dnia skontaktował się ze mną doradca klienta, bardzo rzeczowy człowiek. Polecił mi na początek darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy przekonać się, jakie parametry osiąga ich internet w warunkach rzeczywistych. Teraz jestem już po podpisaniu umowy. Jakość internet od AirMAX jest rzeczywiście rewelacyjna, co potwierdzają również pozostałe oceny tutaj. I co ważne, podłączenie obyło się bez podatnych na uszkodzenia kabli...

Zbigniew

Ten dostawca internetu wie, co to znaczy profesjonalny support. Konsultanci Airmax to rewelacyjni fachowcy, w pełni zaangażowani w rozwiązanie problemu klienta. Serdecznie polecam!

Leon

Współpraca z dostawcą AIRMAX od samego początku układała się po prostu idealnie. Moim zdaniem dostawca wywiązuje się z umowy na 5 z plusem. Nie widzę jakichkolwiek zaniedbań. Polecam tego operatora osobom, które wybierają profesjonalnych i zaufanych partnerów biznesowych.

Marceli

Przed Airmax mieliśmy w domu niestabilny i zamulający internet bezprzewodowy od ponoć najlepszego dostawcy. Był stały problem z oglądaniem filmów i seriali, telefonem VOIP i graniem w gry, bo ping był strasznie wysoki. Na szczęście początkiem tego roku udało się nam zmienić dostawcę. Po sprawdzeniu dostępnych możliwości zdecydowaliśmy się na Airmax. Po tylu latach nareszcie mamy spokój z internetem. Netflix i inne VOD chodzą bez zarzutu, ping jest znikomy, więc można grać bez mulenia i od początku współpracy nie zdarzyła się nam ani jedna awaria. Aaa i według testu prędkości parametry są wyższe niż w ofercie. Tak więc bardzo polecam – przynajmniej w opolskim.

Bartosz

Szczerze polecam! Internet z tej firmy póki co mam 3 miesiące i działa extra, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Doskonale się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Mariusz

Według mnie Airmax to najlepszy i najbardziej przystępny cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z dużymi dostawcami, jak i z innymi działającymi lokalnie firmami. Jeśli nie chcecie przejmować się problemami typu psujące się kable, zbyt wysoki ping, brak dostępu do sieci w trakcie gradobicia, zlewający was technicy etc., to szczerze polecam!

Zuzanna

Dla osoby pracującej zdalnie z sektora graphic design doskonały wybór! Internet jest bardzo szybki, nic nie zamula, nawet złożone strony internetowe ładują się w parę sekund, aplikacje działają bez problemu, jakość rozmów online również świetna. Dostawcę Airmax poleciła mi osoba z branży i jestem w 100% zadowolona. No i wydaję na internet sporo mniej niż dawniej. Oceniam na 5 gwiazdek.

Klaudiusz

Skuszony reklamą bezprzewodowego internetu światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz na stronie www i poprosiłem o przedstawienie oferty. Jeszcze tego samego dnia skontaktował się ze mną przedstawiciel handlowy, bardzo pomocny człowiek. Zaproponował mi (sam od siebie) darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy sprawdzić, jak działa internet światłowodowy AirFiber w moim mieszkaniu. Aktualnie jestem już po testach i podpisaniu umowy. Prędkość internetu światłowodowego AirFiber jest rzeczywiście ekstra, co potwierdzają zresztą pozostałe recenzje klientów. No i uniknąłem doprowadzania psujących się kabli...

Damian

Współpraca z dostawcą AIRMAX od samego początku przebiega znakomicie. Moim zdaniem operator przestrzega warunków umowy na 5 z plusem. Nie zaważyłem żadnych zaniedbań. Rekomenduję tę firmę przedsiębiorstwom, które stawiają na doświadczonych i sprawdzonych partnerów w biznesie.

Stanisław

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu ciągle psujący się i wolny internet Wi-Fi od znanego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem Netflixa, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był bardzo wysoki. Ostatecznie w zeszłym roku udało się nam zmienić dostawcę. Po sprawdzeniu dostępnych ofert zdecydowaliśmy się na Airmax. Nareszcie mamy święty spokój z internetem. Netflix i inne VOD działają bez zarzutu, ping jest znikomy, więc możemy grać bez zamułek i do tej pory nie przytrafiła się nam żadna usterka. Aha i według testów prędkości parametry okazały się lepsze niż w ofercie. Podsumowując serdecznie polecam – przynajmniej w naszym regionie.

Krzysztof

Najlepszy i do tego najtańszy internet w Opolu i okolicach! Customer Service czysty profesjonalizm! Gdy mieliśmy pytania, zdalny serwisant od razu reagował (mamy mieszkanie w dosyć trudnej pod względem zasięgu miejscowości pod Opolem). Nie to co u reklamujących się wszędzie operatorów, gdzie załatwianie spraw to na ogół jakaś kpina. Podsumowując polecam.

Seweryn

Witam! Jestem szczęśliwym użytkownikiem bezprzewodowego światłowodu Airfiber od Airmax już od 2 lat. Powiem szczerze, że wybrałem tego operatora bo nie miałem wyjścia - w mojej wiosce żadna inna firma operatorska nie gwarantuje internetu światłowodowego. Co mogę powiedzieć? Jest książkowo! Znikomy ping umożliwia granie w gry online. Oglądam filmy i seriale bez zacięć. Polecam każdemu. Osoby, które wystawiają 1* oceny to na 100% czarny PR konkurencji. Pozdrowienia.

Rudolf

W mojej ocenie Airmax to najszybszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z największymi operatorami, jak i z innymi działającymi w regionie dostawcami. Jeżeli chcecie zapomnieć o problemach typu awarie przewodów, bardzo wysoki ping, brak zasięgu podczas śnieżyc, ignorujący was konsultanci itp., to naprawdę polecam!

Ewa

Dla wolnego strzelca z branży creative rewelacyjny wybór! Internet działa super, nic nie rozłącza, nawet duże strony www otwierają się praktycznie natychmiast, programy chodzą bez zarzutu, jakość rozmów online też doskonała. Operatora Airmax poleciła mi moja klientka i jestem absolutnie zadowolona. Do tego płacę za internet duuużo mniej niż u poprzedniego dostawcy. Wystawiam *****.

Bogusław

Ta firma operatorska wie, co to znaczy dobry BOK. Pracownicy Airmax to świetni specjaliści, niezwykle zaangażowani w problem klienta. Ze względu na Customer Service polecam!

Amadeusz

Współpraca z Wami od początku przebiegała rewelacyjnie. W mojej ocenie dostawca przestrzega warunków umowy w każdym punkcie. Nie widzę żadnych minusów. Rekomenduję tego operatora przedsiębiorstwom, które szukają stabilnych i godnych zaufania partnerów b2b.

Wiktor

Zaciekawiony reklamą technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber wypełniłem formularz na stronie operatora i poprosiłem o oddzwonienie z ofertą. Pod koniec dnia skontaktował się ze mną doradca Airmax, bardzo życzliwy człowiek. Zaproponował mi (bez proszenia) darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy sprawdzić, jak działa ich internet w konkretnej lokalizacji. Teraz jestem już po testach i zawarciu umowy. Prędkość internet od AirMAX jest rzeczywiście bezkonkurencyjna, co potwierdzają również pozostałe oceny tutaj. No i podłączenie obyło się bez podatnych na uszkodzenia kabli...

Karol

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu zrywający i niezbyt szybki internet Wi-Fi od dużego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem filmów i seriali, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był koszmarnie wysoki. Na szczęście w ubiegłym roku dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych propozycji wybraliśmy Airmax. Po tylu latach nareszcie nie musimy przejmować się internetem. Filmy i seriale działają bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc możemy grać bez mulenia i od początku współpracy nie przydarzyła się nam nawet jedna usterka. No i według speedomatu parametry okazały się lepsze niż obiecywano. Tak że naprawdę polecam – przynajmniej w Opolu.

Robert

W 100% polecam! Internet z waszej firmy w chwili pisania tej opinii mam 3 miesiące i chodzi super, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Świetnie się współpracuje, nie mam do czego się doczepić.

Rudolf

Ultraszybki i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i całym regionie! Pomoc techniczna rewelacja! Gdy tylko mieliśmy jakiś problem, pracownik, z którym rozmawiałam szybciutko zajmował się naszą sprawą (mieszkamy w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji pod Opolem). Zupełnie inna bajka niż u dużych dostawców internetu, gdzie proces rozwiązywania problemów to z reguły parodia. Ogólnie bardzo polecam.

Marian

Moim zdaniem Airmax to najlepszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z największymi firmami, jak i z innymi mniejszymi dostawcami. Jeśli nie chcecie zawracać sobie głowy problemami typu uszkodzone przewody, skandalicznie wysoki ping, brak sygnału w trakcie silnych wiatrów, niepomocni telekonsultanci itp., to naprawdę polecam!

Herbert

Internet światłowodowy od pierwszej godziny działał (i do dzisiaj śmiga) zgodnie z deklaracjami - i to przez 24h, a strony i e-sklepy, również te złożone, od razu się ładują. Najbardziej znane w Polsce speedomaty potwierdzają jakość łącza światłowodowego od AirMAX. Polecam!

Antoni

Witam wszystkich! Jestem szczęśliwym posiadaczem bezprzewodowego światłowodu Airfiber od Airmax już od 2 lat. Powiem szczerze, że postawiłem na tego operatora bo nie miałem wyjścia - w mojej wiosce żadna inna firma operatorska nie gwarantuje internetu światłowodowego. Cóż mogę powiedzieć? Jest super! Bardzo niski ping umożliwia granie w trybie multiplayer. Oglądam filmy i seriale bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Osoby, które wystawiają 1* oceny to na 100% czarny PR konkurencji. Pozdrowienia.

Włodzimierz

Zachęcony reklamą światłowodu bez kabla o nazwie AirFiber wypełniłem formularz na stronie internetowej i poprosiłem o więcej informacji na temat pakietów. Następnego dnia zadzwonił do mnie doradca techniczny Airmax, niezwykle cierpliwy pan. Zaproponował mi (bez pytania) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy sprawdzić, jak działa światłowód AirFiber w mojej firmie. Obecnie jestem już po okresie próbnym i zawarciu umowy. Prędkość światłowodu AirFiber jest naprawdę extra, co potwierdzają także inne komentarze użytkowników. No i nie ma kłopotliwych przewodów...

Bartłomiej

Ten dostawca internetu wie, co to znaczy nowoczesny support. Technicy Airmax to fantastyczni fachowcy, ogromnie zaangażowani w rozwiązanie problemu klienta. Z całego serca polecam!

Amadeusz

Superszybki i do tego najatrakcyjniejszy cenowo światłowód w Opolu i być może w całym kraju! Doradztwo działa książkowo! Gdy tylko mieliśmy drobne problemy, pracownik infolinii bez czekania wszystko wyjaśniał (nasz dom znajduje się w dość problematycznej pod względem zasięgu wsi pod Opolem). Nie ma co porównywać z jakością obsługi u dużych firm operatorskich, gdzie zgłoszenie czegokolwiek to po prostu dramat. W 100% polecam.

Justyna

Dla zdalnego pracownika firmy z branży UX chyba najlepszy wybór! Internet rakieta, nic nie zamula, nawet złożone strony www otwierają się w mgnieniu oka, programy chodzą bez problemu, jakość spotkań online też na 5+. Dostawcę Airmax poleciła mi jedna z klientek i jestem bardzo zadowolona. No i wydaję na internet nieco mniej niż w poprzedniej firmie. Wystawiam *****.

Joachim

Internet AirMAX od pierwszego dnia testów działał (i do teraz śmiga) zgodnie z ustaleniami - i to niezależnie od pory dnia/nocy, a serwisy internetowe, również te bardzo rozbudowane, szybko się ładują. Rozmaite testy szybkości potwierdziły parametry internetu od AirMAX. Polecam!

Maciej

Wg mnie Airmax to najszybszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z największymi operatorami, jak i z innymi działającymi w regionie dostawcami. Jeżeli chcecie zapomnieć o problemach typu awarie kabli, dramatycznie wysoki ping, brak internetu podczas silnych opadów, bezradni serwisanci itp., to naprawdę polecam!

Marceli

Współpraca z Wami od początku przebiega zgodnie z oczekiwaniami. W mojej opinii operator przestrzega warunków umowy w każdym punkcie. Nie zaważyłem żadnych niedociągnięć. Rekomenduję tę firmę przedsiębiorstwom, które stawiają na doświadczonych i sprawdzonych partnerów w biznesie.

Marcin

Witam! Jestem szczęśliwym użytkownikiem internetu światłowodowego Airfiber od Airmax już od czterech lat. Szczerze mówiąc wybrałem tego dostawcę trochę z musu - w moim mieście żaden inny dostawca nie oferuje światłowodu. Co mogę powiedzieć? Jest 10/10! Znikomy ping umożliwia granie w gry online. Oglądam filmy online bez zacięć. Polecam każdemu. Osoby, które piszą te jednogwiazdkowe oceny to na sto procent konkurencja. Pozdrowienia.

Waldemar

Ten dostawca internetu wie, czym jest profesjonalny support. Konsultanci Airmax to rewelacyjni fachowcy, w 100% zaangażowani w rozwiązanie problemu klienta. Ze względu na jakość obsługi polecam!

Aleksandra

Dla podwykonawcy z sektora graphic design rewelacyjny wybór! Internet błyskawica, nic nie rozłącza, nawet duże strony internetowe ładują się praktycznie natychmiast, aplikacje działają bez zarzutu, jakość rozmów online również fantastyczna. Operatora Airmax poleciła mi moja klientka i jestem naprawdę zadowolona. Do tego płacę za internet duuużo mniej niż przy poprzedniej umowie. Oceniam na 5 gwiazdek.

Wiesław

Internet od momentu podłączenia usługi działał (i do dzisiaj śmiga) jak należy - i to przez całą dobę, a strony www, również te o rozbudowanej strukturze, płynnie się ładują. Różne testery prędkości potwierdzają jakość światłowodu od AirMAX. Polecam!

Mariusz

Super szybki i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i być może w całej Polsce! Opieka nad klientem najwyższych lotów! Gdy mieliśmy małe kłopoty, pracownik BOK bez tracenia czasu zajmował się naszą sprawą (mamy dom w dosyć trudnej pod względem zasięgu wiosce pod Opolem). Bez porównania z obsługą klienta u znanych z reklam dostawców internetu, gdzie rozwiązywanie problemów to zawsze dno i dwa metry mułu. Oczywiście polecam.

Damian

W mojej opinii Airmax to najlepszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w Opolu. Mam porównanie zarówno z największymi korporacjami, jak i z innymi lokalnymi dostawcami. Jeśli chcecie uniknąć problemów typu psujące się przewody, strasznie wysoki ping, brak sygnału w trakcie śnieżyc, ignorujący was konsultanci itp., to naprawdę polecam!

Herbert

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu awaryjny i zamulający internet Wi-Fi od popularnego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem czegokolwiek online, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był za wysoki. W końcu rok temu zmieniliśmy operatora. Po sprawdzeniu dostępnych możliwości nasz wybór padł na Airmax. I w końcu mamy spokój z internetem. Filmy działają płynnie, ping jest niski, więc możemy grać bez ryzyka zerwania połączenia i póki co nie zdarzyła się nam ani jedna usterka. Aaa i według testu prędkości parametry okazały się lepsze niż na umowie. Tak więc w 100% polecam – przynajmniej w opolskim.

Wiktor

Czołem! Jestem szczęśliwym użytkownikiem internetu Airmax już od 4 lat. Szczerze mówiąc wybrałem małego operatora wobec braku alternatyw - na moim końcu świata żaden inny dostawca nie ma w swojej ofercie tak szybkiego i niezawodnego internetu. Co mogę powiedzieć? Jest petarda! Znikomy ping pozwala swobodnie grać w gry online. Oglądam filmy online bez zacięć. Polecam każdemu. Ci co piszą te jednogwiazdkowe opinie to na pewno nieuczciwa konkurencja. Pozdrawiam.

Władysław

Współpraca z firmą AIRMAX od pierwszego dnia układała się bardzo profesjonalnie. Według mnie firma przestrzega warunków umowy bez wyjątków. Nie dostrzegam żadnych niedopatrzeń. Rekomenduję AIRMAX przedsiębiorstwom, które wybierają rzetelnych i transparentnych partnerów biznesowych.

Zenon

Szczerze polecam! Internet z tej firmy w momencie pisania opinii mam 4 miesiące i chodzi extra, podobnie zresztą jak podczas okresu testowego. Doskonale się współpracuje, nie mam do czego się przyczepić.

Jacek

Zachęcony reklamą technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber wypełniłem formularz na stronie operatora i poprosiłem o więcej informacji. Następnego dnia zadzwonił do mnie handlowiec, niezwykle pomocny pan. Zaproponował mi (bez proszenia) bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy sprawdzić, jak działa ich światłowód w moim mieszkaniu. Obecnie jestem już po testach i podpisaniu umowy. Prędkość mojego światłowodu jest naprawdę bezkonkurencyjna, co potwierdzają także inne komentarze użytkowników. No i nie ma podatnych na uszkodzenia przewodów...

Krystyna

Dla zdalnego pracownika z branży creative najlepszy wybór! Internet jest ultraszybki, nic nie zamula, nawet złożone serwisy otwierają się błyskawicznie, programy chodzą bez problemu, jakość rozmów online też rewelacja. Dostawcę Airmax poleciła mi koleżanka z pracy i jestem w pełni zadowolona. No i wydaję na internet dużo mniej niż kiedyś. Ode mnie 5*.

Dawid

Dla mnie Airmax to najszybszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z największymi korporacjami, jak i z innymi lokalnymi dostawcami. Jeżeli chcecie uniknąć problemów typu awarie przewodów, bardzo wysoki ping, brak sygnału podczas burz, niekompetentni pracownicy infolinii itp., to naprawdę polecam!

Oskar

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu awaryjny i niezbyt szybki internet Wi-Fi od dużego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem czegokolwiek online, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był za wysoki. W końcu w ubiegłym roku zmieniliśmy operatora. Po sprawdzeniu dostępnych propozycji nasz wybór padł na Airmax. I w końcu nie musimy przejmować się internetem. Filmy działają płynnie, ping jest niski, więc możemy grać bez ryzyka zerwania połączenia i póki co nie przydarzyła się nam nawet jedna usterka. No i według speedomatu parametry okazały się lepsze niż na umowie. Tak że w 100% polecam – przynajmniej w Opolu.

Krzysztof

Współpraca z dostawcą AIRMAX od samego początku przebiega znakomicie. Moim zdaniem dostawca przestrzega warunków umowy na 5 z plusem. Nie widzę żadnych zaniedbań. Rekomenduję tego operatora przedsiębiorstwom, które stawiają na profesjonalnych i zaufanych partnerów w biznesie.

Mikołaj

Światłowód od AirMAX od pierwszego dnia okresu próbnego chodził (i do dzisiaj działa) tak jak powinien - i to o każdej porze dnia, a strony i sklepy internetowe, także te rozbudowane, niemal natychmiast się otwierają. Renomowane testery prędkości potwierdzają jakość technologii światłowodowej AirMAX. Polecam!

Rudolf

Z całego serca polecam! Internet Airmax w momencie pisania opinii mam 3 miesiące i działa jak obiecywano, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Miło się współpracuje, nie mam do czego się przyczepić.

Monika

Dla jednoosobowego przedsiębiorcy z sektora IT doskonały wybór! Internet jest bardzo szybki, nic nie zamula, nawet złożone strony ładują się w parę sekund, aplikacje działają bez problemu, jakość meetingów online również świetna. Dostawcę Airmax poleciła mi osoba z branży i jestem w 100% zadowolona. No i wydaję na internet sporo mniej niż dawniej. Dla mnie 10/10.

Patryk

Wg mnie Airmax to najszybszy i najbardziej przystępny cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi operatorami, jak i z innymi działającymi w regionie firmami. Jeżeli chcecie zapomnieć o problemach typu awarie kabli, dramatycznie wysoki ping, brak internetu podczas ulew, olewający was panowie na infolinii etc., to szczerze polecam!

Olaf

Najszybszy i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i okolicy! Opieka nad klientem pełna profeska! Gdy mieliśmy problemy, doradca natychmiast zajmował się naszą sprawą (mamy dom w dosyć trudnej pod względem zasięgu wiosce pod Opolem). Zupełnie inaczej u korpo dostawców internetu, gdzie komunikacja z klientem to zwykle dno. W pełni polecam.

Radosław

Witajcie! Jestem szczęśliwym posiadaczem internetu światłowodowego Airfiber od Airmax już od czterech lat. Szczerze mówiąc postawiłem na małego operatora trochę z musu - w moim mieście żaden inny dostawca nie oferuje tak szybkiego i niezawodnego internetu. Cóż mogę powiedzieć? Jest naprawdę dobrze! Bardzo niski ping umożliwia granie w trybie multiplayer. Oglądam filmy online bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Osoby, które piszą te jednogwiazdkowe oceny to na sto procent nieuczciwa konkurencja. Pozdrowienia.

Władysław

Współpraca z dostawcą AIRMAX od samego początku przebiega bardzo owocnie. W mojej opinii operator przestrzega warunków umowy na 5 z plusem. Nie zaważyłem żadnych niedociągnięć. Rekomenduję tę firmę przedsiębiorstwom, które stawiają na doświadczonych i sprawdzonych partnerów w biznesie.

Bogdan

Ta firma wie, co to nowatorski serwis. Telekonsultanci Airmax to doskonali specjaliści, niespotykanie zaangażowani w opiekę nad klientem. Oczywiście polecam!

Emanuel

Łącze AirFiber od pierwszych godzin śmigał (i do teraz chodzi) zgodnie z otrzymaną ofertą - i to o każdej porze, a strony i sklepy internetowe, nawet te rozbudowane, szybciutko się wczytują. Najpopularniejsze testy prędkości potwierdziły parametry technologii światłowodowej AirFiber. Polecam!

Arnold

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu niestabilny i niezbyt szybki internet Wi-Fi od ponoć najlepszego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem czegokolwiek online, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był skandalicznie wysoki. W końcu początkiem tego roku dojrzeliśmy do decyzji, by zmienić firmę operatorską. Po sprawdzeniu dostępnych propozycji wybraliśmy Airmax. I w końcu nie musimy przejmować się internetem. Filmy i seriale działają bez zacięć, ping jest bardzo niski, więc możemy grać bez ryzyka zerwania połączenia i póki co nie przydarzyła się nam nawet jedna usterka. No i według testu prędkości parametry okazały się lepsze niż obiecywano. Tak że oczywiście polecam – przynajmniej w Opolu.

Zuzanna

Dla wolnego strzelca z branży graphic design perfekcyjny wybór! Internet działa mega, nic nie zamula, nawet złożone serwisy otwierają się od razu, programy chodzą bez problemu, jakość rozmów online też super. Dostawcę Airmax poleciła mi kumpela z pracy i jestem bardzo zadowolona. No i wydaję na internet kilkadziesiąt złotych mniej niż w poprzedniej firmie. Ode mnie 5*.

Sebastian

Zaciekawiony reklamą ultraszybkiego internetu AirFiber wypełniłem formularz na stronie www i poprosiłem o przygotowanie oferty. Pod koniec dnia skontaktował się ze mną przedstawiciel handlowy, bardzo przyjemny człowiek. Zaoferował mi (zanim zdążyłem zapytać) darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy zweryfikować, jak radzi sobie internet światłowodowy AirFiber w moim domu. Teraz jestem już po okresie próbnym i podpisaniu umowy. Szybkość internetu światłowodowego AirFiber jest rzeczywiście znakomita, co potwierdzają również pozostałe oceny tutaj. A najważniejsze jest to, że podłączenie obyło się bez psujących się kabli...

Janusz

Z całego serca polecam! Internet od was w momencie pisania opinii mam 4 miesiące i działa bardzo dobrze, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Doskonale się współpracuje, nie mam do czego się przyczepić.

Wojciech

Współpraca z firmą AIRMAX od pierwszego dnia przebiegała bardzo profesjonalnie. Wg mnie AIRMAX wywiązuje się z umowy bez wyjątków. Nie znajduję jakichkolwiek nierzetelności. Polecam tego dostawcę osobom, które szukają kompetentnych i uczciwych partnerów b2b.

Piotr

Światłowód AirFiber od pierwszych godzin śmigał (i do dzisiaj chodzi) zgodnie z otrzymaną ofertą - także w „godzinach szczytu”, a strony i sklepy internetowe, nawet te rozbudowane, szybciutko się wczytują. Najlepsze testy prędkości potwierdzają jakość technologii światłowodowej AirFiber. Polecam!

Robert

Ultraszybki i do tego najbardziej opłacalny internet światłowodowy w Opolu i całym regionie! Serwis rewelacja! Gdy tylko mieliśmy jakiś problem, doradca klienta szybciutko zajmował się naszą sprawą (mieszkamy w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji pod Opolem). Zupełnie inna bajka niż u znacznie większych dostawców internetu, gdzie kontakt to z reguły tragedia. Szczerze polecam.

Jadwiga

Dla osoby na JDG z branży graphic design rewelacyjny wybór! Internet działa extra, nic nie zrywa, nawet rozbudowane strony internetowe otwierają się bez czekania, programy chodzą płynnie, jakość rozmów online też na najwyższym poziomie. Firmę Airmax poleciła mi koleżanka po fachu i jestem naprawdę zadowolona. Co więcej internet kosztuje mnie kilkanaście złotych miesięcznie mniej niż przy poprzedniej umowie. Oceniam na 5 gwiazdek.

Borys

Ta firma operatorska wie, czym jest nowatorski BOK. Telekonsultanci Airmax to doskonali specjaliści, niespotykanie zaangażowani w problem klienta. Ze względu na opiekę posprzedażową polecam!

Hilary

Skuszony reklamą łącza światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz kontaktu na stronie www i poprosiłem o przedstawienie oferty. Jeszcze tego samego dnia skontaktował się ze mną doradca Airmax, bardzo uprzejmy człowiek. Zaproponował mi od razu darmowy okres próbny, abym mógł przed zawarciem umowy sprawdzić, jak działa ich światłowód w docelowej lokalizacji. Aktualnie jestem już po dopełnieniu formalności. Prędkość mojego światłowodu jest rzeczywiście fantastyczna, co potwierdzają zresztą pozostałe recenzje klientów. No i uniknąłem doprowadzania ciągle psujących się kabli...

Tomasz

W mojej ocenie Airmax to najszybszy i najatrakcyjniejszy cenowo internet w opolskim. Mam doświadczenie we współpracy zarówno z największymi operatorami, jak i z innymi działającymi w regionie dostawcami. Jeżeli chcecie zapomnieć o problemach typu awarie przewodów, bardzo wysoki ping, brak sygnału podczas niesprzyjającej aury za oknem, niekompetentni pracownicy infolinii itp., to naprawdę polecam!

Ireneusz

Hejka! Jestem szczęśliwym posiadaczem internetu Airmax już od 3 lat. Powiem szczerze, że postawiłem na tę markę wobec braku alternatyw - w mojej miejscowości żadna inna firma operatorska nie zapewnia internetu o podobnych parametrach. Cóż mogę powiedzieć? Jest petarda! Bardzo niski ping pozwala swobodnie grać w trybie multiplayer. Oglądam filmy i seriale bez żadnych problemów. Polecam serdecznie. Ci co wystawiają 1* opinie to na pewno ktoś z konkurencji. Pozdrawiam.

Karol

Internet AirMAX od pierwszego dnia testów działał (i do dzisiaj śmiga) zgodnie z ustaleniami - i to niezależnie od pory dnia/nocy, a serwisy internetowe, również te bardzo rozbudowane, szybko się ładują. Popularne testy szybkości potwierdzają jakość internetu od AirMAX. Polecam!

Barbara

Dla osoby samozatrudnionej z branży creative rewelacyjny wybór! Internet działa super, nic nie rozłącza, nawet duże serwisy otwierają się praktycznie natychmiast, programy chodzą bez zarzutu, jakość rozmów online też doskonała. Operatora Airmax poleciła mi moja klientka i jestem naprawdę zadowolona. Do tego płacę za internet duuużo mniej niż przy poprzedniej umowie. Ode mnie 5*.

Dionizy

Ogólnie polecam! Internet z tej firmy póki co mam 3 miesiące i działa extra, tak samo zresztą jak w trakcie okresu próbnego. Fajnie się współpracuje, nie mam na co narzekać.

Marian

Współpraca z operatorem AIRMAX od zawsze przebiegała tak jak sobie to wyobrażałem. W mojej ocenie operator przestrzega warunków umowy w 100%. Nie zaważyłem żadnych minusów. Rekomenduję tę firmę przedsiębiorstwom, które szukają stabilnych i godnych zaufania partnerów b2b.

Bogumił

Ta firma wie, co to znaczy dobry serwis. Pracownicy Airmax to świetni specjaliści, niezwykle zaangażowani w opiekę nad klientem. Ze względu na support polecam!

Andrzej

Zanim zdecydowaliśmy się na Airmax mieliśmy w mieszkaniu stale psujący się i zamulający internet Wi-Fi od rozpoznawalnego operatora. Mieliśmy ciągły problem z oglądaniem filmów online, telefonem stacjonarnym i graniem, ponieważ ping był tragicznie wysoki. Aż w 2022 zmieniliśmy operatora. Po sprawdzeniu dostępnych możliwości nasz wybór padł na Airmax. W końcu mamy spokój z internetem. Filmy działają płynnie, ping jest niski, więc możemy grać bez żadnych problemów i do dzisiaj nie zdarzyła się nam ani jedna usterka. Aaa i według testu szybkości parametry okazały się lepsze niż na umowie. Tak więc szczerze polecam – przynajmniej w opolskim.

Janusz

Zachęcony reklamą łącza światłowodowego AirFiber wypełniłem formularz kontaktu na stronie www i poprosiłem o przedstawienie oferty. Następnego dnia zadzwonił do mnie doradca Airmax, niezwykle uprzejmy pan. Zaoferował mi od razu bezpłatny okres testowy, żebym mógł przed podpisaniem umowy zweryfikować, jak radzi sobie światłowód AirFiber w docelowej lokalizacji. Obecnie jestem już po dopełnieniu formalności. Szybkość światłowodu AirFiber jest naprawdę fantastyczna, co potwierdzają także inne komentarze użytkowników. A najważniejsze jest to, że nie ma awaryjnych przewodów...