AirMAX Internet Opinie Klientów

Airmax, ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl

Telefon do biura: 71 717 05 30

AirMAX Internet – polski dostawca Internetu i usług IT

AirMax to nowoczesny operator telekomunikacyjny, działający na polskim rynku od wielu lat. Naszym klientom oferujemy dostęp do najwyższej jakości Internetu w konkurencyjnych cenach, zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne i IT oraz obsługę zgodną ze światowymi standardami branżowymi.

Współpracujemy z przedsiębiorcami, spółkami kapitałowymi, jednostkami administracji publicznej oraz klientami indywidualnymi z centralnej, zachodniej i południowo-zachodniej Polski. Obecnie sieć AirMAX obejmuje swoim zasięgiem województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie oraz wielkopolskie. Jednak możemy bezpłatnie postawić ultranowoczesny nadajnik w każdej miejscowości!

Dostarczamy:

 • szybki, nielimitowany Internet dla domu, biznesu i administracji – ze stałym, publicznym adresem IP w cenie usługi,
 • Internet na kartę – bez zobowiązań,
 • telefon stacjonarny – z bezpłatnymi połączeniami pomiędzy użytkownikami telefonii stacjonarnej AirMAX,
 • usługi głosowe,
 • usługi internetowe,
 • usługi hostingowe i kolokacje urządzeń – posiadamy serwery w jednym z największych centrów serwerowych,
 • systemy monitoringu,
 • kamery live,
 • strony, sklepy i portale internetowe,
 • aplikacje mobilne,
 • inne usługi i rozwiązania telekomunikacyjne.

MAXimum szybkości, niezawodności i bezpieczeństwa

Dbamy o to, żeby nasze usługi były niezawodne, dopasowane do potrzeb i oparte na przejrzystych warunkach. Inteligentny system nadzoru 24h/7, wspierany przez grupę starannie zrekrutowanych specjalistów IT, jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa, a liczne, wdrożone procedury przekładają się na maksymalną stabilność pracy sieci teleinformatycznej. Dzięki sprawnej logistyce, rozbudowanej sieci dostawców oraz własnym, doświadczonym ekipom, jesteśmy w stanie dostarczyć cały osprzęt oraz wdrożyć i uruchomić usługę u klienta nawet w ciągu 24h od złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze służymy pomocą techniczną.

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów – biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych, oczekujących stabilnych i szybkich łączy bez limitu, wydajnego, elastycznego i bezpiecznego hostingu, partnerskiego podejścia do współpracy oraz dostępu do wielu usług teleinformatycznych w jednym miejscu.

Skontaktuj się z nami


4.70/5.00 - ilość ocen: 30

Paweł

Zostałem miło zaskoczony krótkim terminem podłączenia internetu do firmy - błyskawiczna realizacja. Instalację wykonano sprawnie, szybko, i co istotne, światłowód doprowadzono bezpośrednio do serwerowni firmy, bez większych problemów technicznych. Jestem usatysfakcjonowany, po kilkunastu tygodniach współpracy nie ma żadnych usterek w dostępie do internetu, a zagraniczne CDNy są dostępne z krótkim RTT. Łącze symetryczne, wyjątkowo szybkie, światłowód 10Gb. Polecam.

Piotr Krawczuk

Mam Internet 100 Mb/s i działa bardzo dobrze. Zarówno pobieranie i wysyłanie idzie prawie zawsze pełną szybkością łącza. Wszystko działa jak powinno, bezawaryjnie. Korzystam z własnego routera ASUS RT AC86U, którego wybór skonsultowałem z Airmaxem. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Korzystamy z tego samego internetu z córką wspólnie, to znaczy, ja mam internet u siebie w domu. Córka za to testuje go obecnie w mieszkaniu we Wrocławiu. Dla moich potrzeb wystarcza, a nie słyszałam od córki by jej czegoś brakowało. Jak dla mnie to internet nadaje się do wszystkiego.

Paulina Zawadzka

Witam serdecznie. Mam Państwa internet od prawie trzech lat. Wszystko jest ok, a internet śmiga pięknie i co najważniejsze, nigdy nie zwalnia. Nie zawodzi obsługa klienta. Bardzo mili Panowie, których serdecznie pozdrawiam. Dział techniczny też świetny - bardzo pomocny. Jestem zadowolona z państwa internetu, lepszej jakości internetu nie ma nigdzie.

Robert

Światłowód posiadam trzy tygodnie. Śmiga rewelacyjnie na laptopie jak na telefonach dobrej klasy wyniki ponad normę. Osobiście jestem zadowolony a w mieszkaniu do wi-fi podłączone mam 7 sprzętów jak dekodery telefony czy laptopy. Nie widzę powodów do narzekania. Bardzo dobra opcja, która w pełni rozwiązuje problem braku dostępu do netu po kablu. Z tego co mi wiadomo znajomi również są zadowoleni z usług od Airmaxa.

Bogdan

Przesyłka z zestawem Cambox dotarła do mnie bez problemów. Stwierdzam, że rzeczywiście podłączenie kamery jest bajecznie proste. Po wykonaniu instrukcji pisemnej stream ruszył bez problemów. Kamera zapewnia ostry i wyraźny obraz, również w słabych warunkach oświetleniowych, a obraz o parametrach HD.

Tomasz C

Wykonuję realizacje przyłączy telekomunikacyjnych na zlecenie firm i przedsiębiorstw na terenie woj. dolnośląskiego. Operatora Airmax polecam ze względu na bardzo dobre pokrycie tego terenu, docierają z szybkim internetem nawet tam, gdzie nie ma innych dostawców. Kolejnym atutem są błyskawiczne realizacje, liczone w dniach, a nie miesiącach, przy pełnym wsparciu technicznym. Do tego internet działa po prostu stabilnie. Jest bezawaryjny, a to jest po prostu krytyczne, gdyż każda godzina bez internetu to nieraz może być przestój całego biznesu. Dzięki współpracy z Airmax mogę budować swoją dobrą reputację przy okazji wdrożeń u moich Klientów.

Ireneusz

Rekomenduję Airmax dla łącz dla biznesu, również większych firm z zapotrzebowaniem na profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne. Doskonały kontakt i możliwość doprowadzenia łącz w ekspresowym tempie nawet do najbardziej niedostępnych dla innych operatorów lokalizacji. Możliwość elastycznej negocjacji warunków umowy. Super dostosowanie do potrzeb klienta. Jedno z najlepszych na rynku SLA. Niezawodna komunikacja. Całodobowy nadzór nad siecią. Zerowy poziom utraty pakietów i bardzo niskie opóźnienia transmisji.

Krzysztof

Jest to niezawodny dostawca sieci, z którego korzystam od wielu lat. Zawsze po zakończeniu umowy analizuję rynek, i niezmiennie ten operator internetu posiada najlepszą ofertę w stosunku jakości do ceny. Przede wszystkim najważniejsza jest dla mnie sprawdzona przez lata bezawaryjność i niezawodność.

Kondrad

Fajny, stabilny, szybki internet bez limitów. Względnie tanio. Negocjowalne warunki, różne opcje do wyboru. Serdecznie polecam wszystkim znajomym.

Marcin

Dziś każda firma obowiązkowo powinna mieć dostęp do internetu. Wg aktualnych standardów sieć jest podstawą do płacenia rachunków, reklamy, i komunikacji pomiędzy pracownikami firmy oraz łączności z klientami. Airmax jest jednym z tych operatorów, którzy oferują świetne warunki (realizacja przyłącza, SLA) i korzystne ceny. Oferuje pakiety dostosowane do potrzeb firmy. Możemy skorzystać z oferty VPN i połączyć placówki i oddziały w kraju i za granicą. Do tego hosting w pakiecie za 0 (strona www, baza danych, poczta). Wybrałem Airmax, i praca jest jeszcze bardziej przyjemna.