AirMAX Internet Opinie Klientów

Airmax, ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl

Telefon do biura: 71 717 05 30

AirMAX Internet – polski dostawca Internetu i usług IT

AirMax to nowoczesny operator telekomunikacyjny, działający na polskim rynku od wielu lat. Naszym klientom oferujemy dostęp do najwyższej jakości Internetu w konkurencyjnych cenach, zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne i IT oraz obsługę zgodną ze światowymi standardami branżowymi.

Współpracujemy z przedsiębiorcami, spółkami kapitałowymi, jednostkami administracji publicznej oraz klientami indywidualnymi z centralnej, zachodniej i południowo-zachodniej Polski. Obecnie sieć AirMAX obejmuje swoim zasięgiem województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie oraz wielkopolskie. Jednak możemy bezpłatnie postawić ultranowoczesny nadajnik w każdej miejscowości! Nasza misja to najlepsze airmax internet opinie w każdej miejscowości.

Dostarczamy:

 • szybki, nielimitowany Internet dla domu, biznesu i administracji – ze stałym, publicznym adresem IP w cenie usługi,
 • Internet na kartę – bez zobowiązań,
 • telefon stacjonarny – z bezpłatnymi połączeniami pomiędzy użytkownikami telefonii stacjonarnej AirMAX,
 • usługi głosowe,
 • usługi internetowe,
 • usługi hostingowe i kolokacje urządzeń – posiadamy serwery w jednym z największych centrów serwerowych,
 • systemy monitoringu,
 • kamery live,
 • strony, sklepy i portale internetowe,
 • aplikacje mobilne,
 • inne usługi i rozwiązania telekomunikacyjne.

MAXimum szybkości, niezawodności i bezpieczeństwa - to airmax internet opinie.

Dbamy o to, żeby nasze usługi były niezawodne, dopasowane do potrzeb i oparte na przejrzystych warunkach. Inteligentny system nadzoru 24h/7, wspierany przez grupę starannie zrekrutowanych specjalistów IT, jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa, a liczne, wdrożone procedury przekładają się na maksymalną stabilność pracy sieci teleinformatycznej. Dzięki sprawnej logistyce, rozbudowanej sieci dostawców oraz własnym, doświadczonym ekipom, jesteśmy w stanie dostarczyć cały osprzęt oraz wdrożyć i uruchomić usługę u klienta nawet w ciągu 24h od złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze służymy pomocą techniczną. Prosimy o zapoznanie się też z airmax internet opinie.

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów – biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych, oczekujących stabilnych i szybkich łączy bez limitu, wydajnego, elastycznego i bezpiecznego hostingu, partnerskiego podejścia do współpracy oraz dostępu do wielu usług teleinformatycznych w jednym miejscu. Chcemy uzyskać najlepsze airmax internet opinie.

Skontaktuj się z nami


4.71/5.00 - ilość ocen: 96

Krzysztof

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax internet.

Lucjan

Zaufany dostawca usług internetowych światłowód . Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział serwisu Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam.

Justyna

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax internet ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze światłowód , jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Teresa

Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna pomoc techniczna. Ja polecam Airmax internet .

Feliks

Z usługą Airmax internet jestem związany już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi Internet , czyli ok. Śmiało mogę polecić.

Wacław

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest w praktyce, dowiem się za kilka dni, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internet jest naprawdę szybki. Pod względem finansowym też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...

Konrad

Posiadam od Airmax internet światłowodowy. Jestem inżynierem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania ze światłowodu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z pozostałymi dostawcami światłowodu na Dolnym Śląsku. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie marki, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników najlepiej szukać wyłącznie w tym miejscu. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem za free.

Tadeusz

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi poprosić doradcę o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, jednak myślę, że w firmie też się doskonale sprawdzi.

Amadeusz

Kiedyś skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Sądzę, że niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem informacji.

Joachim

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 4-ka. W dni wolne praktycznie cały czas siedzimy w internecie. Do tego każdego wieczoru oglądamy seriale na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę skrojoną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na uznanie zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś profesjonalna doradczyni. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Od nas macie 5 gwiazdek! Rodzinka z Dolnego Śląska.

Tadeusz

Mam i gorąco polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Mogę przysiąc, że nigdy wcześniej nie spotkałem tak szybkiego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczne osoby, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login znalazłem w umowie.

Tadeusz

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się jakieś dwa lata temu. Wcześniej byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A prawdę mówiąc to nie ryzykowałem, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 1 miesiąc. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na darmowy okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Dzisiaj mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w domu i firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Ofertę tworzą różne zestawy. Ja zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla klientów indywidualnych z Opola.

Tadeusz

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się jakieś dwa lata temu. Wcześniej byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A prawdę mówiąc to nie ryzykowałem, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 1 miesiąc. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na darmowy okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Dzisiaj mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w domu i firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Ofertę tworzą różne zestawy. Ja zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla klientów indywidualnych z Opola.

Bogdan

Jeśli chodzi o stosunek jakość-cena internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę godne uwagi warunki. Dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest bardzo ważny. Jest coraz większy. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!

Waldemar

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się wśród czołowych polskich operatorów. Trafiłem też na mało pozytywne komentarze o internecie Airmax, jednak mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Ja od kilku miesięcy posiadam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komuś z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.

Agnieszka

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałam pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałam wcześniej o takim operatorze. Dlatego odnalazłam opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W umowie miałam obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałam. Zaznaczam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku super przez 24h/7. Szybkość łącza też się zgadza z umową, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax było prawie tak szybkie jak sam internet

Mieczysław

Airmax internet opinie ma znakomite, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się niebawem, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale net działa idealnie. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma doskonałe...

Stanisław

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem designerem i pracuję w trybie hybrydowym, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu światłowodowego w woj. dolnośląskim. Zalecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas poprzeglądać o Airmax opinie, tych miarodajnych radzę szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja poprosiłem.

Krystian

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, ale uważam, że w biurze też się doskonale sprawdzi.

Piotr

Nie tak dawno temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest najlepszym źródłem wiedzy.

Cezary

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-tka. W wolnym czasie w zasadzie wszyscy jednocześnie siedzimy w necie. No i często oglądamy filmy na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na pochwałę zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna doradczyni. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert innych dostawców internetu, a przy obecnej drożyźnie oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Dajemy 5 z plusem! Rodzinka z Wrocławia.

Ryszard

Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.

Anna

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przedtem czytałam jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłam żadnych rzetelnych opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A właściwie to nie ryzykowałam, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 7 dni. Uruchomiłam Airmax internet z telefonu i otrzymałam informację, że przysługuje mi darmowy okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Do wyboru pozostają rozmaite zestawy. Mój wybór to zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów z większych miast.

Paweł

Zostałem miło zaskoczony krótkim terminem podłączenia internetu do firmy - błyskawiczna realizacja. Instalację wykonano sprawnie, szybko, i co istotne, światłowód doprowadzono bezpośrednio do serwerowni firmy, bez większych problemów technicznych. Jestem usatysfakcjonowany, po kilkunastu tygodniach współpracy nie ma żadnych usterek w dostępie do internetu, a zagraniczne CDNy są dostępne z krótkim RTT. Łącze symetryczne, wyjątkowo szybkie, światłowód 10Gb. Polecam.

Piotr

Mam Internet 100 Mb/s i działa bardzo dobrze. Zarówno pobieranie i wysyłanie idzie prawie zawsze pełną szybkością łącza. Wszystko działa jak powinno, bezawaryjnie. Korzystam z własnego routera ASUS RT AC86U, którego wybór skonsultowałem z Airmaxem. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Korzystamy z tego samego internetu z córką wspólnie, to znaczy, ja mam internet u siebie w domu. Córka za to testuje go obecnie w mieszkaniu we Wrocławiu. Dla moich potrzeb wystarcza, a nie słyszałam od córki by jej czegoś brakowało. Jak dla mnie to internet nadaje się do wszystkiego.

Paulina

Witam serdecznie. Mam Państwa internet od prawie trzech lat. Wszystko jest ok, a internet śmiga pięknie i co najważniejsze, nigdy nie zwalnia. Nie zawodzi obsługa klienta. Bardzo mili Panowie, których serdecznie pozdrawiam. Dział techniczny też świetny - bardzo pomocny. Jestem zadowolona z państwa internetu, lepszej jakości internetu nie ma nigdzie.

Robert

Światłowód posiadam trzy tygodnie. Śmiga rewelacyjnie na laptopie jak na telefonach dobrej klasy wyniki ponad normę. Osobiście jestem zadowolony a w mieszkaniu do wi-fi podłączone mam 7 sprzętów jak dekodery telefony czy laptopy. Nie widzę powodów do narzekania. Bardzo dobra opcja, która w pełni rozwiązuje problem braku dostępu do netu po kablu. Z tego co mi wiadomo znajomi również są zadowoleni z usług od Airmaxa.

Bogdan

Przesyłka z zestawem Cambox dotarła do mnie bez problemów. Stwierdzam, że rzeczywiście podłączenie kamery jest bajecznie proste. Po wykonaniu instrukcji pisemnej stream ruszył bez problemów. Kamera zapewnia ostry i wyraźny obraz, również w słabych warunkach oświetleniowych, a obraz o parametrach HD.

Tomasz

Wykonuję realizacje przyłączy telekomunikacyjnych na zlecenie firm i przedsiębiorstw na terenie woj. dolnośląskiego. Operatora Airmax polecam ze względu na bardzo dobre pokrycie tego terenu, docierają z szybkim internetem nawet tam, gdzie nie ma innych dostawców. Kolejnym atutem są błyskawiczne realizacje, liczone w dniach, a nie miesiącach, przy pełnym wsparciu technicznym. Do tego internet działa po prostu stabilnie. Jest bezawaryjny, a to jest po prostu krytyczne, gdyż każda godzina bez internetu to nieraz może być przestój całego biznesu. Dzięki współpracy z Airmax mogę budować swoją dobrą reputację przy okazji wdrożeń u moich Klientów.

Ireneusz

Rekomenduję Airmax dla łącz dla biznesu, również większych firm z zapotrzebowaniem na profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne. Doskonały kontakt i możliwość doprowadzenia łącz w ekspresowym tempie nawet do najbardziej niedostępnych dla innych operatorów lokalizacji. Możliwość elastycznej negocjacji warunków umowy. Super dostosowanie do potrzeb klienta. Jedno z najlepszych na rynku SLA. Niezawodna komunikacja. Całodobowy nadzór nad siecią. Zerowy poziom utraty pakietów i bardzo niskie opóźnienia transmisji.

Piotr

Jest to niezawodny dostawca sieci, z którego korzystam od wielu lat. Zawsze po zakończeniu umowy analizuję rynek, i niezmiennie ten operator internetu posiada najlepszą ofertę w stosunku jakości do ceny. Przede wszystkim najważniejsza jest dla mnie sprawdzona przez lata bezawaryjność i niezawodność.

Konrad

Fajny, stabilny, szybki internet bez limitów. Względnie tanio. Negocjowalne warunki, różne opcje do wyboru. Serdecznie polecam wszystkim znajomym.

Marcin

Dziś każda firma obowiązkowo powinna mieć dostęp do internetu. Wg aktualnych standardów sieć jest podstawą do płacenia rachunków, reklamy, i komunikacji pomiędzy pracownikami firmy oraz łączności z klientami. Airmax jest jednym z tych operatorów, którzy oferują świetne warunki (realizacja przyłącza, SLA) i korzystne ceny. Oferuje pakiety dostosowane do potrzeb firmy. Możemy skorzystać z oferty VPN i połączyć placówki i oddziały w kraju i za granicą. Do tego hosting w pakiecie za 0 (strona www, baza danych, poczta). Wybrałem Airmax, i praca jest jeszcze bardziej przyjemna.

Jerzy

Mogę potwierdzić pozytywne opinie. Cieszę się szybkim internetem i nielimitowanym transferem na najlepszym, europejskim poziomie. Fantastyczna usługa, polecam wszystkim znajomym.

Wioletta

Rozpoczęłam współpracę z siecią Airmax kilka miesięcy temu, prowadzę m.in. swojego VLOG-a, dostęp do internetu poprzez Airmax sprawdza się doskonale, szczególnie szybkość wysyłania spełnia moje oczekiwania, u konkurencji miałam z tym sporo problemów, polecam operatora Airmax szczególnie vlogerom!

Trader

Posiadam łącze w www.airmax.pl od 5 miesięcy, łącze spełnia wszelkie moje oczekiwania, przede wszystkim nie ma żadnych limitów danych, w domu oglądamy na 4 tabletach wieczorami różne programy, filmy online, muzyka i nie musimy się stresować,że skończy się limit, z czym wcześniej był problem z polsacie cyfrowym. Ale kolejna bardzo ważna rzecz to sterowanie inteligentnymi funkcjami domu, dzięki zewnętrznemu adresowi ip bez blokady portów, sterowanie bramami roletami, światłami i podgląd kamer, to było niemożliwie u innych operatorów, jest to bez wapienia najlepszy internet jaki można sobie wymarzyć, do tego brak lagów, w grach, polecam wszystkim, trudno oczekiwać lepszego operatora.

Android Developers

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt współpracować z firma www.airmax.pl od 7lat, nasza współpraca układa się od samego początku doskonale, z biegiem lat, kiedy technologię się rozwijają firma Airmax, zawsze o nas pamięta, modernizując nam ofertę na bardziej atrakcyjną. Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, zarówno obsługa techniczna jak i sama transmisja, Dlatego ocena jest możliwie najwyższa, polecamy tę rzetelną firmę, i życzymy utrzymania wciąż takiej jakości Zespół programistów Android Developers.

Michał

Profesjonalny operator, z ciekawą i szeroką ofertą. Wysoka jakość realizowanej transmisji pozwala na cieszenie się płynnym przekazem video lub VoIP, czy sprawną pracą w środowisku serwerowym i RTC. Polecam dla profesjonalistów!

Andrzej

Mam internet od 5 lat w tej sieci. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Działa niezawodnie i szybko. Nigdy się nic nie buforuje ani nie przycina w szczególnosci jak żona ogląda Youtuba ;). Brawo. Człowiek wie na czym stoi.

Marcelina

Najlepszy operator w miescie. Świetny kontakt z obsługą techniczną - Panowie są bardzo pomocni i w każdej sprawie pomagają. Poza tym jako nieliczni nie pobierają pieniędzy za pomoc techniczną.

Janusz

W moim mniemaniu to dobry, profesjonalny operator sieci. Współpracujemy w kilku lokalizacjach i w żadnej z nich pracownicy nie zgłaszają problemów z internetem, oferta jest konkurencyjna i jest z kim o niej porozmawiać. Polecam tę sieć.

Grzegorz

Internet dla każdego "i starszego i młodego" :) Korzystamy w domu w kilka osób, dzieciaki coś ściągają i grają online, ja, dzięki podglądowi na żywo z kamer, mogę przypilnować obejścia jaki nikogo nie ma w domu, a dziadkowie mogą za śmieszne pieniądze rozmawiać z rodziną rozsianą w kraju i za granicą

Krzysztof

Polecam. Świetna obsługa klienta. Nie mam powodów do narzekań. Jestem klientem w tej firmie od około 8 lat i nie zamierzam rezygnować w najbliższym czasie z ich usług.

Błażej

Polecam, mam opcję 150 mega, zero problemów i prędkość internetu zawsze maksymalna :)

Martyna

Bardzo innowacyjne podejście do produktu i klienta. Myślę,że to jedna z pionierskich firm jeśli chodzi o rozwój IT na rynku dolnośląskim, ale nadal mało doceniona. Bardzo profesjonalna obsługa klienta, przeszkolona, nienachalna.

Włodzimierz

Korzystam z usług tej firmy od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Na wrocławskim rynku to jedna z najbardziej konkurencyjnych firm dostarczających internet. Przez ten okres nie miałem żadnych problemów z tym operatorem. Biuro Obsługi Klienta służy zawsze swoja fachową pomocą i firma jest elastyczna.

Małgorzata

W porównaniu do konkurencji mają naprawdę super ofertę. Zamieniłam na AirMAX i jestem zadowolona.

Paweł

Mam Internet 100 Mb/s i działa bardzo dobrze. Zarówno pobieranie i wysyłanie idzie prawie zawsze pełną szybkością łącza. Wszystko działa jak powinno, bezawaryjnie.

Piotr

Od 8 lat posiadam usługę internet/telefon i jestem w 100% zadowolony. Bardzo miła obsługa oraz pomoc. Bardzo fajne promocje cenowe dla klientów. Aktualnie za 100Mb płacę grosze ;)

Agnieszka

Bardzo dobry, i zasadniczo tani internet. Nigdy nie było przerw w jego działaniu. a mam od 4 lat. Obsługa klienta wie, o czym mówi.

Robert

Potwierdzam to co piszecie, przejście z LTE na www.airmax.pl to jest niesamowita różnica w jakości, pingi mam do serwerów po 10ms, łącze stabilne o każdej porze dnia, polecam wszystkim, obsługa genialna!

Bogdan

Bardzo solidny operator działający lokalnie, w moim przypadku okolice Wrocławia. Jako jeden z pierwszych w miejscowości przyłączyłem się do sieci airmax ok roku temu i jak dotąd nie mam powodów do narzekania. Fajnie hula, stabilne łącze, prędkość jak w umowie, bardzo rozsądne ceny. Polecam gorąco.

Karolina

Szybki transfer danych i nielimitowany internet, a to wszystko w naprawdę niewygórowanej cenie! Na tego dostawcę zdecydowałam się ok rok temu i jestem bardzo bradzo zadowolona - pod każdym względem. Nie tylko, że w tej sieci czuję się u Pana Boga za piecem, i wreszcie mogę bezproblemow z niej korzystać.

Damian

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet .

Fryderyk

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Teraz działa u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód , jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Mariusz

Rzetelny dostawca internetu światłowód . Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – super. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział techniczny Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam.

Mirosław

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam dostawcę Airmax internet.

Magdalena

Korzystam z Internetu Airmax internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu (internet ). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.

Albert

Minęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia - internet . Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam.

Herbert

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa Internet działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam.

Mariusz

Z usługami Airmax internet mam styczność już od 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - równym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Łącza stabilne, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości Internet , czyli w porządku. Naprawdę polecam.

Krystian

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono błyskawicznie - bez ton kabli i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i stale dostępna obsługa klienta. Ja polecam Airmax internet .

Marceli

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód , jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Aleksandra

Godny zaufania dostawca internetu światłowód . Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam.

Henryk

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax internet.

Danuta

Korzystam z Internetu Airmax internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu (internet ). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.

Bogumił

Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest stabilny. Do tej pory nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają płynnie. Jesteśmy dużą firmą, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemu - internet . Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to polecam. Pozdrawiam.

Karol

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Połączenie Internet działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu.

Gabriel

Z Internetem Airmax internet mam styczność już od kilku lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości Internet , czyli rewelacja. Oczywiście polecam.

Piotr

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej pandemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.

Katarzyna

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax internet ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze światłowód , jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Sebastian

Rzetelny dostawca usług internetowych światłowód . W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział pomocy technicznej Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu UPC to różnica jest ogromna. Polecam każdemu.

Błażej

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax internet.

Dariusz

Korzystam z Internetu Airmax internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu (internet ). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.

Małgorzata

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu - internet . Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.

Bartłomiej

Od dnia zawarcia umowy spotykam się z przyjazną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze Internet działa ok i bardzo szybko – zgodnie z umową. Polecam każdemu.

Wiesław

Z Internetem Airmax internet mam styczność już od ponad 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet , czyli bez zastrzeżeń. Polecam każdemu.

Fryderyk

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tej pandemicznej rzeczywistości. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet .

Michał

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax internet ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze światłowód , jak również firmę Airmax.

Jolanta

Zaufany dostawca usług internetowych światłowód . W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić.

Adam

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax internet.

Andrzej

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet ). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pokoju.

Zdzisław

To już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia - internet . Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.

Adrian

Od momentu podpisania umowy spotykamy się z miłą i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Połączenie Internet działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Jacek

Z usługą Airmax internet mam styczność już od niemal 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi Internet , czyli w porządku. Śmiało mogę polecić.

Magdalena

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.

Miłosz

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax internet z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Podłączono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet światłowód , jak również samą firmę.

Jarosław

Zaufany operator światłowód . W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu.

Ireneusz

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały bardzo krótko. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam łącze Airmax internet.

Tomasz

Korzystam z usług Airmax internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin (internet ). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Wiesław

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia - internet . Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.

Oskar

Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa Internet działa płynnie i odpowiednio szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać.

Dariusz

Z usługami Airmax internet jestem związany już od 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet , czyli ok. Polecam każdemu.

Agnieszka

Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa. Śmiało mogę polecić Airmax internet .

Zofia

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Zapewniono nam mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód , jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Kacper

Profesjonalny dostawca usług internetowych światłowód . Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax niemal natychmiast zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy UPC to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam.