O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Borek

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Borek.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Borek, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Profil marki jak również zasięgu funkcjonowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Borek ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Borek - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja internetowa i ulubione rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do innych multimediów, jak telewizja internetowa – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz zamówić za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu koniecznie przeanalizować warunki wybranego dostawcy usługi. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem gigabitowym i szybszym.

Super szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz super szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki w nieograniczonych ilościach - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać download danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla biznesu. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Internetem Airmax w miejscowości Borek. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w firmie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Nowa Wieś Sowina Jugów Starków Szczytna Zabłocie Radków Lądek-Zdrój Marianówka Jaszkowa Górna Krosnowice Borek Bytkowice Słoszów Topolice Batorów Przygórze Rzędzina Duszniki-Zdrój Złotno Sokolica Polanica-Zdrój Dzikowiec Domaszków Muszyn Ołdrzychowice Kłodzkie Ławica Stara Bystrzyca Suszyna Bożków Ratno Dolne Marcinów Sokolec Bystrzyca Kłodzka Dolina Żelazno Włodowice Ponikwa Jaworek Trzebieszowice Mszaniec Gajnik Ruszowice Mikowice Kudowa-Zdrój Szalejów Górny Wolibórz Stary Wielisław Nagodzice Pławnica Krajanów Górzna Świerki Chocieszów Wolany Gorzanów Mielnik Szklarnia Roszyce Stara Łomnica Stary Waliszów Dalków Jaszkowa Dolna Niwa Pisary Potoczek Ścinawka Dolna Michałowice Nowa Łomnica Skowronki Szklarka Raszków Kłodzko Długopole Górne Nowy Miłków Dworki Ścinawka Średnia Pasterka Boboszów Kamieniec Roztoki Dolnik Kamieńczyk Długopole Zdrój Smereczyna Międzylesie Nowy Dzikowiec Wilkanów Ścinawka Górna Nowa Ruda - Słupiec Gołogłowy Radochów Korytów

W trakcie zaledwie kilku lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla wszystkich ludzi czymś do tego stopnia normalnym, że niełatwo dziś chociażby wyobrazić sobie pracę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z Internetem, możliwa jest prosta komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przesyłanie materiałów czy rozwijanie kompetencji. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Borek. Decyzja, co wybierzemy zależy przede wszystkim od preferencji internauty oraz od zaprojektowanej infrastruktury sieciowej. Zwykle osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich specyficznym wymogom. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty – Airmax zapewnia każdemu sprawny i skuteczny dobór optymalnej oferty z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym dla miejscowości Borek. Dodatkowo istnieje możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, ceny, długości trwania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u poszczególnych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Borek. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o ogromnej przepustowości, a dodatkowo programy TV online oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - bezkosztowo. Możesz wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują bezpłatnie publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mają zapewnione również: gratisowy multiroom, jakość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie