Sieć Airmax pragnie przedstawić publiczności kolejną oraz często oglądaną odsłonę z rzutem online na kolejny oraz przyciągający uwagę kadr.

Odkrywaj wszystkie zakątki świata, dzięki kamerkom na żywo

Kamerki na żywo umieszczane są w rozmaitych interesujących lokalizacjach na całym świecie, wyświetlając widok w czasie rzeczywistym. Umieszczane są zarówno w popularnych wśród turystów miejscowościach, jak również w rejonach dzikich. Dzięki kamerkom na żywo, bez opuszczania własnego M, nieodpłatnie, możemy przez 24h 7 dni w tygodniu podglądać warunki pogodowe, normalne zachowania tubylców, ewentualne korki na drogach oraz naturę – niemal we wszystkich zakątkach świata.

Jeżeli planujesz przykładowo udać się nad Bałtyk, kamerki na żywo pomogą Ci w zorganizowaniu wymarzonego urlopu. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzisz jaka jest pogoda, zakorkowanie kurortu, liczbę osób na plaży czy możliwość pływania. Jeśli natomiast chcesz zabrać rodzinę na narty, kamerki na żywo umieszczane w górskich ośrodkach pozwolą Ci sprawdzić aktualne warunki narciarskie. Dzięki kamerom, nie zmarnujesz czasu ani pieniędzy na wyjazd do popularnego kurortu narciarskiego, gdy warunki na wybranym stoku nie będą sprzyjać jeździe.

Kamerki na żywo pozwalają zobaczyć cały glob bez wychodzenia z miejsca zamieszkania. Oferują zdecydowanie inne przeżycia niż np. przeglądanie fotek w Internecie czy przeglądanie papierowych przewodników. Internauta rzeczywiście czuje, jakby był w danej lokalizacji. To rewelacyjne rozwiązanie, gdy z przyczyn finansowych czy innych nie możesz odwiedzić upatrzonych miejsc.

Warto zaznaczyć, że wybrane serwisy z kamerkami na żywo przekazują nie tylko widok, ale także wyświetlają różne dane o oglądanym miejscu, na przykład o bieżącej godzinie czy o temperaturze.

Wybierz miasto i sprawdź, co się w tym momencie tam dzieje.