Widok z kamera Szrenica

2019-07-18 13:04 [x]
23°C
41 %
1012 hPa
1.79 m/s
260 °

Airmax Streaming ma zaszczyt zapoznać wszystkim użytkownikom sieci nowiutką także mocno lubianą scenerie z obrazem bezpośrednim na nowiutki także interesujący widok live.

Odkrywaj cały świat, dzięki kamerom internetowym

Kamery internetowe instalowane są w wielu różnych ciekawych miejscach na całej planecie, dostarczając obraz w czasie rzeczywistym. Umieszczane są zarówno w najbardziej zaludnionych miastach, jak również w rejonach niedostępnych dla ludzi. Dzięki kamerom internetowym, bez wychodzenia z domu, nieodpłatnie, możesz przez cały dzień i całą noc badać pogodę, codzienne życie mieszkańców i turystów, natężenie ruchu czy faunę i florę – praktycznie we wszystkich rejonach świata.

Jeśli planujesz np. udać się nad morze, kamery internetowe okażą się bardzo pomocne w przygotowaniu planu wymarzonego wyjazdu. Wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić jaka jest pogoda, natężenie ruchu w wybranym kurorcie, liczbę plażowiczów czy możliwość pływania. Jeżeli natomiast masz ochotę na narty lub snowboard, kamery internetowe ulokowane w górskich miastach pokażą Ci aktualne warunki panujące na stoku. W efekcie, nie zmarnujesz urlopu ani budżetu na wyprawę do drogiego ośrodka narciarskiego, gdy warunki na trasie nie będą sprzyjać jeżdżeniu na nartach czy desce.

Kamery internetowe pozwalają zobaczyć cały glob bez wyjeżdżania z mieszkania. Zapewniają całkowicie inne emocje niż przykładowo oglądanie obrazów w wyszukiwarce Google czy oglądanie tradycyjnych przewodników. Wirtualny podróżnik faktycznie czuje, jakby znajdował się w danym mieście. To rewelacyjne rozwiązanie, gdy ze względów finansowych albo innych nie możemy wybrać się do atrakcyjnych obszarów świata.

Warto wiedzieć, że niektóre strony www z kamerami internetowymi przekazują nie tylko sam obraz, ale również przekazują pomocne informacje o oglądanym miejscu, np. o aktualnym czasie lub o temperaturze i prędkości wiatru.

Wybierz lokalizację i zobacz, co się właśnie tam dzieje.