Airmax ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową i ciekawą kamerę z widokiem na żywo na nowy i ciekawy punkt ujęcia obrazu.

Oglądaj całą planetę, dzięki kamerom live

Kamery online montowane są w przeróżnych ciekawych miejscach na całej Ziemi, prezentując obraz w czasie rzeczywistym. Znajdują się zarówno w najbardziej zaludnionych miastach, jak również w obszarach niedostępnych dla człowieka. Dzięki kamerom live, bez ruszania się z mieszkania, zupełnie za darmo, możesz przez całą dobę oglądać warunki atmosferyczne, codzienne życie mieszkańców, zakorkowanie dróg czy dziką naturę – niemalże we wszystkich regionach świata.

Jeśli planujesz na przykład wypad nad morze, kamery online wesprą Cię w organizacji udanego wypoczynku. Kilkoma kliknięciami sprawdzisz aktualne warunki pogodowe, sytuację na drodze, tłumy na plaży czy sytuację na morzu. Jeżeli natomiast chcesz jechać na snowboard, kamery online zamontowane w górskich miejscowościach pokażą Ci aktualne warunki na stokach. Dzięki temu, nie zmarnujesz dnia ani oszczędności na wyprawę do znanego ośrodka narciarskiego, gdy warunki narciarskie nie będą sprzyjać zimowemu szaleństwu.

Kamery online pozwalają obejrzeć całą planetę bez opuszczania domu. Gwarantują kompletnie inne doświadczenia niż na przykład oglądanie fotografii w sieci czy czytanie klasycznych przewodników. Widz naprawdę czuje, jakby znalazł się w danym miejscu. To znakomite rozwiązanie, gdy z powodów finansowych i innych nie możemy pojechać do atrakcyjnych destynacji.

Warto dodać, że niektóre portale z kamerami online zapewniają nie tylko obraz, ale również dostarczają przydatne informacje o konkretnym miejscu, np. o aktualnej godzinie albo o warunkach atmosferycznych.

Wybierz miejscowość i przekonaj się, co się aktualnie tam dzieje.