O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wrzosowa

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wrzosowa.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wrzosowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat częstochowski.

Schemat klasy i skali funkcjonowania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Wrzosowa ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale i całe województwo śląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Wrzosowa - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w Internecie + ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do najlepszych serwisów multimedialnych, jak np. telewizja w Internecie – z różnymi opcjami do wyboru.

Pakiet Internet + TV zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Proponowane pakiety obejmują różny zakres kanałów i różne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu obligatoryjnie sprawdzić warunki danego dostawcy multimediów. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Uwaga – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Super szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W odróżnieniu od łącza mobilnego, zyskujesz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz sportowcom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na różnych urządzeniach jednocześnie. Nie musisz tracić czasu na ładowanie stron czy wielokrotnie odświeżać download danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Wrzosowa. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w mieszkaniu lub w firmie przez miesiąc.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie