O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Świerki

AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Świerki.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Świerki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Zarys formatu plus skali operowania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat rzetelność, nie tylko miejscowość Świerki cały czas poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Świerki - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja online na żywo oraz popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do innych rozwiązań multimedialnych, takich jak telewizja online na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i telewizję w jednym możesz nabyć za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem transakcji dokładnie poznać warunki konkretnego serwisu multimedialnego. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu osiągnięcia prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do łącza LTE, otrzymujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać upload lub download danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla rodziny oraz dla klientów biznesowych. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax w miejscowości Świerki. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w biurze przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Stary Waliszów Dolnik Jugów Pasterka Bożków Rzędzina Kamieniec Ratno Dolne Smereczyna Ścinawka Średnia Gajnik Żelazno Sowina Kudowa-Zdrój Przygórze Wolany Jaszkowa Górna Marcinów Mielnik Roztoki Nagodzice Szczytna Mikowice Złotno Domaszków Ołdrzychowice Kłodzkie Kamieńczyk Bytkowice Michałowice Szklarka Lądek-Zdrój Trzebieszowice Batorów Krosnowice Górzna Wilkanów Topolice Międzylesie Gorzanów Gołogłowy Stara Łomnica Jaworek Sokolec Skowronki Nowa Ruda - Słupiec Roszyce Nowy Dzikowiec Szklarnia Krajanów Dzikowiec Polanica-Zdrój Zabłocie Sokolica Duszniki-Zdrój Bystrzyca Kłodzka Chocieszów Ścinawka Dolna Suszyna Świerki Jaszkowa Dolna Boboszów Nowa Wieś Dworki Radków Stary Wielisław Wolibórz Niwa Radochów Ścinawka Górna Pławnica Korytów Długopole Górne Kłodzko Ponikwa Borek Muszyn Słoszów Pisary Dolina Mszaniec Nowy Miłków Starków Włodowice Długopole Zdrój Ławica Marianówka Szalejów Górny Nowa Łomnica Ruszowice Dalków Stara Bystrzyca Raszków Potoczek

W ciągu zaledwie kilku lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego czymś tak standardowym, że bardzo trudno dziś chociażby wyobrazić sobie biznes i spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie wiedzy. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Świerki. Wybór zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od zaprojektowanej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby nieznające się na tematach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka forma łączności ma dużą szansę sprostać ich niepowtarzalnym preferencjom. Z tego powodu warto poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje konsumentom i przedsiębiorcom błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Świerki. Co więcej zyskasz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, czasu trwania umowy oraz bieżących rabatów u najpopularniejszych przedstawicieli.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Świerki. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet oraz telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - bez kosztów. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują bezpłatnie publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie