O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Żórawina

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Żórawina.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Żórawina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

Schemat rodzaju jak też rozpiętości funkcjonowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów solidność, nie tylko miejscowość Żórawina stale poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Żórawina - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo oraz inne multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, takich jak TV online na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz nabyć u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przeczytać regulamin konkretnego serwisu multimedialnego. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Ważne – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Żórawina. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w warunkach biznesowych przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Piława Kiełczów Żerniki Wielkie Nadolice Wielkie Krobielowice Michałowice Ujów Wilkowice Czernica Mokronos Górny Żórawina Wojtkowice Maniów Wielki Długołęka Kąty Wrocławskie Bielany Wrocławskie Wieściszów Wszemiłowice Borzygniew Kozłów Mietków Wrocław (Muchobór) Jeszkowice Biestrzyków Domaszczyn Świątniki Chrząstawa Mała Proszkowice Wilczkowice Nasławice Pełcznica Winna Góra Kamionna Damianowice Komorowice Piotrówek Mirosławice Rzeplin Milin Małuszów Strzeganowice Księginice Małe Bogusławice Żerzuszyce Suchy Dwór Wierzbice Żerniki Małe Kilianów Pożarzyce Mirków Solna Milejowice Mleczna Zacharzyce Strzegomiany Mokry Dwór Wrocław Mnichowice Królikowice Glinica Wysoka Wawrzeńczyce Szymanów Wojkowice Łukaszowice Różaniec Ratowice Księginice Krzyków Mokronos Dolny Strachów Krajków Bratowice Cesarzowice Mędłów Szczepankowice Dzikowa Kobierzyce Biskupice Owsianka Cieszyce Kuklice Maniów Mały Wrocław (Klecina) Gajków Domanice Rogów Sobócki Zabrodzie Pustków Wilczkowski Domasław Janówek Galowice Kamieniec Wrocławski Szukalice Zybiszów Wojnowice Szczodre Chrząstawa Wielka Chrzanów Jezierzyce Wielkie Wrocław (Leśnica) Jordanów Śląski Żerniki Wrocławskie Maniów Kunów Ozorzyce Gniechowice Krzeptów Jaksonów Magnice Wrocław (Psie Pole) Wilczków Radwanice Nowa Wieś Wrocławska Turów Wrocław (Fabryczna) Pustków Żurawski Wrocław (Krzyki) Wilczyce Stróża Jaszkotle Krzyżowice Przezdrowice Chwałów Nadolice Małe Ręków Wojnarowice Smolec Tyniec Mały Ślęza Stary Zamek Polakowice Zagródki Popowice Nowa Wieś Kącka Iwiny Sobótka

W ciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich zjawiskiem tak standardowym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Żórawina. Wybór zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – również dla miejscowości Żórawina. Co więcej zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u wiodących dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Żórawina. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie