O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Boboszów

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Boboszów.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Boboszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat kłodzki.

Zarys rodzaju jak też obszaru funkcjonowania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Boboszów nieprzerwanie poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Boboszów - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax pozwala także na korzystanie z ulubionych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz zamówić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu koniecznie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usługi. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z uploadem i downloadem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz super szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki w nieograniczonych ilościach - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to doskonała propozycja Internetu dla całej rodziny oraz dla biznesu. Surfowanie jest możliwe w każdym zakątku w domu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Boboszów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Słoszów Radków Świerki Stary Wielisław Krosnowice Bytkowice Nowy Dzikowiec Stary Waliszów Smereczyna Przygórze Międzylesie Boboszów Bystrzyca Kłodzka Michałowice Marcinów Krajanów Jaszkowa Dolna Roztoki Bożków Dolnik Długopole Zdrój Ścinawka Dolna Potoczek Kłodzko Mikowice Długopole Górne Dworki Batorów Dolina Starków Sokolec Szczytna Marianówka Nagodzice Wolany Szklarnia Sowina Duszniki-Zdrój Raszków Kamieńczyk Wilkanów Skowronki Ścinawka Górna Dalków Wolibórz Ponikwa Lądek-Zdrój Stara Bystrzyca Ołdrzychowice Kłodzkie Pisary Topolice Mielnik Nowa Ruda - Słupiec Borek Radochów Gołogłowy Ścinawka Średnia Kamieniec Trzebieszowice Pasterka Muszyn Ratno Dolne Rzędzina Domaszków Nowy Miłków Gorzanów Korytów Suszyna Chocieszów Mszaniec Nowa Wieś Jugów Jaworek Niwa Włodowice Kudowa-Zdrój Dzikowiec Złotno Ruszowice Stara Łomnica Sokolica Szalejów Górny Jaszkowa Górna Szklarka Pławnica Nowa Łomnica Żelazno Górzna Roszyce Gajnik Zabłocie Polanica-Zdrój Ławica

W ciągu ostatniej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla społeczeństwa zjawiskiem tak normalnym, że trudno dzisiaj nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, zapewniona jest prosta komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer materiałów albo rozwijanie pasji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Boboszów. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od wdrożonej infrastruktury IT. Zwykle osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specyficznym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia każdemu błyskawiczny i trafiony dobór spersonalizowanej oferty z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – także dla miejscowości Boboszów. Co więcej istnieje możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u wszystkich firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Boboszów. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także telewizję i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Masz prawo wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują standardowo zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, jakość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie