O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Bytkowice

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bytkowice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bytkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

Charakterystyka klasy i skali funkcjonowania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów profesjonalność, nie tylko miejscowość Bytkowice nieprzerwanie poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Bytkowice - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja internetowa na żywo oraz rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax to jednocześnie dostęp do rozmaitych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja internetowa na żywo – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet + TV kupisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zakupem pakietu uważnie sprawdzić warunki konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskiwania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do łącza LTE, zyskujesz ultraszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Download i upload jest możliwy w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Internetem Airmax w miejscowości Bytkowice. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Górzna Ołdrzychowice Kłodzkie Ponikwa Skowronki Bożków Nagodzice Dworki Kamieniec Jugów Dolnik Stara Łomnica Pasterka Radków Dolina Szalejów Górny Polanica-Zdrój Pisary Ratno Dolne Długopole Zdrój Ścinawka Średnia Szklarka Mikowice Ścinawka Górna Przygórze Gajnik Starków Muszyn Nowa Łomnica Dalków Borek Bytkowice Wolibórz Duszniki-Zdrój Włodowice Trzebieszowice Marcinów Radochów Międzylesie Kudowa-Zdrój Stary Waliszów Sokolica Sokolec Świerki Ścinawka Dolna Krosnowice Michałowice Domaszków Słoszów Kłodzko Pławnica Długopole Górne Suszyna Nowa Wieś Topolice Potoczek Gołogłowy Batorów Stara Bystrzyca Mielnik Rzędzina Roztoki Dzikowiec Wolany Boboszów Marianówka Jaszkowa Górna Krajanów Smereczyna Korytów Kamieńczyk Szklarnia Gorzanów Jaszkowa Dolna Lądek-Zdrój Sowina Szczytna Wilkanów Nowy Dzikowiec Stary Wielisław Jaworek Złotno Raszków Nowy Miłków Roszyce Żelazno Mszaniec Nowa Ruda - Słupiec Bystrzyca Kłodzka Chocieszów Ławica Niwa Ruszowice Zabłocie

W ciągu minionych lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla osób w każdym wieku czymś tak codziennym, że trudno współcześnie chociażby wyobrazić sobie naukę bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z całym światem, transfer małych i dużych plików albo rozwijanie zainteresowań. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, także w miejscowości Bytkowice. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta oraz od stworzonej infrastruktury sieciowej. Na ogół osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich unikatowym preferencjom. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax umożliwia klientom błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Bytkowice. Co więcej zyskasz szansę porównania: prędkości Internetu, cenników, czasu trwania umowy oraz bieżących rabatów u dostępnych firm.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Bytkowice. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o największej przepustowości, a także kanały telewizyjne online oraz telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego klienta - gratis. Możesz rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują nieodpłatnie zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Nasi klienci zyskują w pakiecie również bezpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie